Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

FarmLimiter- mizení sirén

#1
1) kralik159159
2) 1.1.2019 11:10 Dnes jsem vylovil sirénu. Měla 100HP a jelikož furt spawnovala ryby, tak jsem to nestíhal zabíjet, a proto jsem tam měl asi 10 ryb a 1 sirénu se 100HP. Po nějaké době, kdy jsem zabil tak polovinu těch ryb, přišel na řadu "FarmLimiter", který se postaral o "zabití" všeho okolo za mě, ale tím že despawnul i Sirénu, není to poprvé, co se mi toto stalo, předchozí Siréna mi byla znovu spawnuta, ale ta dnešní ne, protože nikdo z A-Teamu nebyl na serveru, a proto bych poprosil o navrácení. Jestli chcete nějaký screen, tak mi napište ve hře, něco pošlu. Ještě bych chtěl navrhnout buď FarmLimiter zvýšit na víc zvířat nebo to úplně odstranit aspoň v RPG světě, jelikož já jí zabíjím na malém ostrově, který je snad jenom 1 chuck, tak je to pak problém vše stihnout zabít a ještě s hlídat brnění zda nerupne.
Děkuji za přečtení a případné znovu spawnutí.
cron