Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Strata Artur Sekery

#1
Dobry den otvaral som tu artur bednu v camelote padla mi art.sekera a išiel som na Wbčko demon a tak som si v 19:26 zabijal Elementov ohna a v 19:36 mi rupala helma a tak som použil RKčko a zrazu artur sekera sama od seba zmyzla a ja sam som si ju z inventara vyhodit nemohol pretože, mam vyhadzovanie na § a to je na druhej strane klavesnice a vyzeralo to tak akoby mi to niekdo zobral z AT z invu.ale nikoho nepodozrievam len to tak vyzeralo prosim o rychle vyriešenie a vratenie daneho itemu .Dakujem Bolo to v SOBOTU riešil som to z epesom na FB ale ako vydim márne ):

Re: Strata Artur Sekery

#2
Možná by pomohlo kdyby si poslal logy jak si dropl sekeru.
+
Jestli jsi to RK vážně použil a náhodou ti ta sekera nerupla.

Re: Strata Artur Sekery

#3
Pavlitko píše:
01 led 2019 22:15
Možná by pomohlo kdyby si poslal logy jak si dropl sekeru.
+
Jestli jsi to RK vážně použil a náhodou ti ta sekera nerupla.
Pavle je to ich server určite si to vedia overiť a mam sponzora to by mi určite neruplo a logy nemám😒 ale veď si to vedia pozrieť určite majú deň,čas nemôžem im dať všetko musia aj oni niečo urobiť 😑

Re: Strata Artur Sekery

#5
ReedWex píše:
01 led 2019 22:22
Pavlitko píše:
01 led 2019 22:15
Možná by pomohlo kdyby si poslal logy jak si dropl sekeru.
+
Jestli jsi to RK vážně použil a náhodou ti ta sekera nerupla.
Pavle je to ich server určite si to vedia overiť a mam sponzora to by mi určite neruplo a logy nemám😒 ale veď si to vedia pozrieť určite majú deň,čas nemôžem im dať všetko musia aj oni niečo urobiť 😑
1. Logy musíš mať
2. Určite tu nebude pozerať niekto x logov len kvoli tvojej lenivosti
3. Myslím si že AT pre nás robí čo môže ;)

Re: Strata Artur Sekery

#8
K logům se dostaneš pomocí zkratky start + r, napíšeš tam %appdata%, klikneš na .minecraft - logs. Potom si stačí najít složku se správným datem.

Re: Strata Artur Sekery

#9
Zmetku líná, vem tu myš a otevři si složku Minecraftu, kde najdeš logy a ty sem pošli. Trocha pohybu i když jen rukou ti určitě neuškodí. Doporučil bych z otevření bedny i času zmizení.

Taky bych ti rád zdůraznil, že se kolem tebe netočí svět a AT se na tebe může taky vysrat. Tvůj přístup je naprosto strašnej. Uvědom si, že AT má na práci updaty, opravy bugů a bůhví co ještě. Takže tvoje zmizení nějaký sekery jen přidělává práci. Když už s tebou někdo musí ztrácet čas, tak se alespoň chovej s nějakou úctou a ne jak prase. V případě, že by ses neměl v plánu nad sebou zamyslet, tak radši jdi hrát něco jinýho.

Re: Strata Artur Sekery

#10
Co pohyb tvého líného těla ve světě Epesu, to dalších 6 řádků do logu, opravdu si myslíš, že AT má čas vyhledávat to, kdy a jak jsi upustil sekeru?
Za tvůj problém musíš poskytnout 101% své ochoty k tomu to řešit, poskytnutím veškerých důkazů, jinak se nehne ani klacek proti větru.
cron