Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Učty

#1
Dobrý den, když jsem se připojil na server a chtěl se zaregistrovat napsalo mi to že mám 5 účtů ale já z nich znám jen jeden a to "Darkswordsmen63" je to účet bráchy ale píše mi to že je na mou ip adresu víc účtů jde s tím něco dělat chtěl bych hrát ale nemůžu.

Přeji pěkný den kokoska40

Re: Učty

#2
Jsou povoleny max 2 registrace z jedné IP. Účtů ti to klidně může ukázat víc, když se za ně někdo jen připojil, ale neregistroval.

Re: Učty

#5
V tom případě nesmíš používat novej nick, ale přihlásit se za nějakej, co jsi už registroval.

Re: Učty

#6
ale ja je nezaregistroval to je ten problém jen bracha si tam zaregistroval nick ostatni nejsou naše
cron