Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta Quest klíče ve Skupinovém Dungeonu

#1
1) Batty_CZE
2) Stalo se to někdy kolem 21:00 a měl jsem zamluvený lást hit na Niniphe, kvůli Questu. Povedlo se mi dát lást hit Niniphe, jenže jsem rychle otevřel inventář a tím mi to zrušilo možnost vzít si klíč. Bohužel jsem měl i plný inventář. Byli u toho přítomni hráči phiwings99, negjo, Jirka20032, PEFAZU, LinnyY1, razingchaos, TheGameWTF_CZ, sverrirCZ a Kobysek. Prosím o navrácení klíče k potřebě dokončení Questu. Děkuji
3) K žádné změně zřejmě nedošlo.

Re: Ztráta Quest klíče ve Skupinovém Dungeonu

#2
Batty_CZE píše:
05 led 2019 21:16
1) Batty_CZE
2) Stalo se to někdy kolem 21:00 a měl jsem zamluvený lást hit na Niniphe, kvůli Questu. Povedlo se mi dát lást hit Niniphe, jenže jsem rychle otevřel inventář a tím mi to zrušilo možnost vzít si klíč. Bohužel jsem měl i plný inventář. Byli u toho přítomni hráči phiwings99, negjo, Jirka20032, PEFAZU, LinnyY1, razingchaos, TheGameWTF_CZ, sverrirCZ a Kobysek. Prosím o navrácení klíče k potřebě dokončení Questu. Děkuji
3) K žádné změně zřejmě nedošlo.
Problém je již vyřešen. Děkuji za pomoc.
cron