Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta Sekery krále Arthuriuse

#1
Byl jsem v residenci domek12 a sekeru krále Arthuriase jsem dal do rámečku a poté jsem zničil ten rámeček .... A ta sekera mi z toho rámečku nepadla a zmizela ..
Prosím o navrácení sekery.
Kokks

Re: Ztráta Sekery krále Arthuriuse

#4
Pokud nemáš videozáznam toho, jak ti sekera zmizela, je to nedohledatelné a tudíž ti nic navráceno nebude. Mně takhle zmizel uchvatitel, pavlitkovi vlajka. Ani jeden z nás nic nedostal (což naprosto chápu) a hádám, že ani u tebe to nebude vyjímkou. Bohužel, musíš se s tím smířit.

Ilustrační video bugu: https://www.youtube.com/watch?v=T2tAgyYdI_A

S přáním pěkného dne, Jack

Re: Ztráta Sekery krále Arthuriuse

#5
Projel jsem logy skrz naskrz, mrknul na jakékoliv aktivity, ale bohužel toto je jedním z těch minecraftových bugů, které jsou nedetekovatelné. Žádným způsobem nezobrazuje, chybu když předmět mizí. Bohužel, bez toho aniž bychom dohledali skutečnou ztrátu nemůžeme tento předmět navrátit, i když bychom rádi. :/ je to podobná situace, jaká nastala u Pavlitka a Jacka_ounese. Je mi líto. :/ Budeme se snažit hráče od item framů varovat. Jsou sice hezké na ukázku zbraní, ale Mojang od doby, co spustil tuto abilitku nebyl ochoten tento bug vyřešit :/
cron