Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

ztráta Lovkyně lebek

#1
Ahoj,

mám problém s tím že se mi ztratila lovkyně lebek, kteoru mám (měl jsem) vystavenou společně s dalšíma zbraněma na výstavce
Je možné tento problém vyřešit ? popřípadě předmět navrátit ?
Čas kdy to zmizelo netuším. nechodím s ní běžně.

děkuji
Warr1or

Re: ztráta Lovkyně lebek

#2
Ahoj, nedoporučujeme ukládat cenné věci do itemframů. Bohužel je s nimi spojen bug, který ztracené itemy činí téměř nedohledatelnými. To ovšem neznamená, že se nepokusíme podívat, ale potřebujeme nějaký záchytný bod.

Re: ztráta Lovkyně lebek

#3
Bohužel, tím, že jsi u toho nebyl přímo a není jasné datum, kdy mohla zmizet, je taková ztráta jako hledat jehlu v kupce sena. Takové ztráty se stávají, když máš v residenci někoho dalšího, kdo s ní mohl zacházet, ale zrovna v tomto případě si nemyslím, že by to způsobil Pozorvlk. Zkus nám prosím alespoň napsat souořadnici rámečku ve kterém byl. Zkusím pohledat, ale obávám se, že ztráta bude podobného charakteru, kdy za tím stojí bug mojangu - aneb vzácné věci nejsou v rámečcích moc bezpečné. :/
cron