Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta malých štik

#1
Vylovil jsem 5 malých štik. Následně jsem dostal quest, ve kterém jsem měl štiky odevzdat, tak jsem je odevzdal, štiky zmizely z inventáře a quest se nesplnil.
Prosím o navrácení štik, nebo reset questu Hledání legendárnho prutu II.
Filda4515

Re: Ztráta malých štik

#4
Ok log jsem našel takže i časy
[19:31:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uloveno 1/5 mala stika pro elfskeho rybare. POZOR - Pokud nyni quest opustis, jiz jej nebudes moci vzit zpet!!!
[19:37:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uloveno 2/5 male stiky pro elfskeho rybare. POZOR - Pokud nyni quest opustis, jiz jej nebudes moci vzit zpet!!!
[20:18:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uloveno 3/5 male stiky pro elfskeho rybare. POZOR - Pokud nyni quest opustis, jiz jej nebudes moci vzit zpet!!!
[20:32:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uloveno 4/5 male stiky pro elfskeho rybare. POZOR - Pokud nyni quest opustis, jiz jej nebudes moci vzit zpet!!!
[22:11:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Splneno) Uloveno 5/5 male stiky pro elfskeho rybare. POZOR - Pokud nyni quest opustis, jiz jej nebudes moci vzit zpet!!!
[22:11:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] A mam je!
[22:11:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Mala stika
[22:11:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] Instrukce pro ukol Hledani legendarniho prutu II:
[22:11:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] Prines elfskemu rybari 5 malych stik.
[22:11:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [33]-WarChiefs [$]Rody_cz [G]: tak si vyber
[22:11:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]**SnailArmy [$]SnekCZ: no
[22:11:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] BigHellCZ was slain by §c§a§e§dRebelsky berserk
[22:11:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Elfsky rybar] -> You: Zdravim, priteli.
[22:11:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] Dekuji pekne
A quest se nesplnil

Re: Ztráta malých štik

#6
Filda4515 píše:
01 úno 2019 09:40
Stalo se to včera (31.1.2019) kolem 22:45.
Jaký log mám poslat a kde ho najdu?
Otevři start, napiš tam %appdata%, tam klikni na .minecraft, v téhle složce klikni na složku logs a tam najdi den, kdy se to stalo a dál už hledej jen podle času.

Re: Ztráta malých štik

#7
Jack_Ounes píše:
01 úno 2019 17:40
Filda4515 píše:
01 úno 2019 09:40
Stalo se to včera (31.1.2019) kolem 22:45.
Jaký log mám poslat a kde ho najdu?
Otevři start, napiš tam %appdata%, tam klikni na .minecraft, v téhle složce klikni na složku logs a tam najdi den, kdy se to stalo a dál už hledej jen podle času.
Už je poslal ;)
cron