Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Despawn silverionu

#1
Cca 5minut kolem 0:00h (25.-26.2.) jsem vyndaval z shopu, z rámečku silverion, který jsem i ten den získal jako drop z WB (rozhazoval se na resce a já ho chytil).

Když jsem silverion z rámečku vyndal tak mi hned zmizel, nejspíše to bude tím neohlášeným odlagovačem který mi smazal už spoustu věcí a né jen mě. Kdyby někdo z AT chtěl viděl screen že jsem ten silverion měl v shopu, v rámečku tak není problém, pošlu ho třeba na dc, sem nevím jak ho dám. Byl bych rád za navrácení itemu, díky.

Re: Despawn silverionu

#4
Možná pro příště pokud budeš vyndávat dražší itemy z itemframu toč video takhle jsem to dělal Já kdyby mi item zmizel tak abych měl důkaz.

Re: Despawn silverionu

#6
Bohužel, ač jsme jistou chybu u odlagovače detekovali, bohužel není možné nijak dohledat, že pedmět zmizel odlagovačem a né bugem v rámečku. Nic podezřelého, ani žádnou přímou spojitost s chybou odlagovače jsme nenašli a tedy není možné tento předmět navrátit. Je mi líto :/
cron