Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bug - Quest hladanie jantaru

#1
Ahojte,

neviem ci to sem patri, ale robim Q od Benjamina - orol som mi bugol na ostrove (v skale ostrova som sa udusil, neslo s nim hybat a umrel som) a ziskal som len 2x jantar, a ked pridem znova, stale mi vypisuje ze sa mam vratit o hodinu a nefungujeto proste, (viackrat odskusane) restart Q nehrozi, chce to 30 krystalov, viete to nejak fixnut alebo co mam robit, dakujem.

Re: Bug - Quest hladanie jantaru

#2
catch píše:
04 bře 2019 23:39
Ahojte,

neviem ci to sem patri, ale robim Q od Benjamina - orol som mi bugol na ostrove (v skale ostrova som sa udusil, neslo s nim hybat a umrel som) a ziskal som len 2x jantar, a ked pridem znova, stale mi vypisuje ze sa mam vratit o hodinu a nefungujeto proste, (viackrat odskusane) restart Q nehrozi, chce to 30 krystalov, viete to nejak fixnut alebo co mam robit, dakujem.
V oblasti jsou 3 skryté jantary, pokud máš dva ještě ti půjde jedna truhla otevřít. Případně dojde za pár dalších hodin k obnovení jejich obsahu. Zkus to prosím znovu :) a prolétnout znovu všechny truhly.
cron