Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Účty

#1
Zdravím, můj kamarád má stejnou IP adresu a má na Epesu už čtyři účty, ale já bych si tam chtěl zahrát též, ale nelze, protože čtyři účty je maximum, nešlo by nějak ty účty zrušit, nebo resetovat? Kamarád s tím nemá problém... (kamarád chce ponechat pouze účet se jménem lolcz, zbytek můžete resetovat).

Re: Účty

#2
Nerozumím takové věci. Že maj lidi stejnou IP se občas stane.
Ale že se znáte, bavíte se spolu a ještě víš, že má stejnou mi přijde vskutku zajímavé.

Re: Účty

#3
ChrisC07 píše: Nerozumím takové věci. Že maj lidi stejnou IP se občas stane.
Ale že se znáte, bavíte se spolu a ještě víš, že má stejnou mi přijde vskutku zajímavé.
Pokud bydlí někde blízko sebe ( obzvlášť na vesnici ) je to naprosto normální záležitost , znám totožný příklad xD

Re: Účty

#4
Ano bydlíme, ani ne 500m od sebe, tudíž má stejnou IP adresu, i stejného poskytovatele internetového připojení, ano žijeme ve vesnici/městě, je to tak na hraně :D.

Re: Účty

#5
není úplně v pořádku, že kámoš měl 4 účty.
pošli nám ale na email epesmc@email.cz tu IP adresu (zjistis na mojeip.cz), ty nicky co jsou jeho a nick, který chceš registrovat ty.
Podívám se, co s tím můžeme udělat.

Re: Účty

#6
Čau, já vím, že to není v pořádku, ale já samozřejmě nemůžu za to, že má stejnou IP adresu a že si zakládal čtyři účty u vás, taky mi to přijde nelogické, email jsem již zaslal.
cron