Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bug - Pirátský dung.

#1
Zdravím.

Chtěl bych nahlásit bug v pirátském dungeonu. (tento bug jsem hlásil i do /bug)
Když jsem jednou bojoval s pirátskýma důstojníkama, tak se mi jednou jeden důstojník bugl do vody. Jedná se o ty piráty na lodích které se nacházeji na začátku dungu vpravo. Když jsem tenhle bug zkoumal dál tak jsem zjistil že se bugujou pokud stojíte na mostě mezi dvěmi loděmi, a piráti použijí spell se skokem. Při skoku nedoskočí na most ale bugnou se do vody. Vždycky sem musel vyjít z dungeonu a znovu dojít do dungeonu aby se mi znova spawnul. Je to celkém otravné.

Přeji hezký zbytek dne.
GaboCzSkill.

Re: Bug - Pirátský dung.

#2
GaboCzSkill píše:
11 bře 2019 21:20
Zdravím.

Chtěl bych nahlásit bug v pirátském dungeonu. (tento bug jsem hlásil i do /bug)
Když jsem jednou bojoval s pirátskýma důstojníkama, tak se mi jednou jeden důstojník bugl do vody. Jedná se o ty piráty na lodích které se nacházeji na začátku dungu vpravo. Když jsem tenhle bug zkoumal dál tak jsem zjistil že se bugujou pokud stojíte na mostě mezi dvěmi loděmi, a piráti použijí spell se skokem. Při skoku nedoskočí na most ale bugnou se do vody. Vždycky sem musel vyjít z dungeonu a znovu dojít do dungeonu aby se mi znova spawnul. Je to celkém otravné.

Přeji hezký zbytek dne.
GaboCzSkill.
Mě už se tak bugly asi 40 krát, musíš odběhnout daleko, anebo k nim připlavat ve vodě a oni by se měli vrátit na loď.

Re: Bug - Pirátský dung.

#3
Pokoslav píše:
11 bře 2019 21:24
GaboCzSkill píše:
11 bře 2019 21:20
Zdravím.

Chtěl bych nahlásit bug v pirátském dungeonu. (tento bug jsem hlásil i do /bug)
Když jsem jednou bojoval s pirátskýma důstojníkama, tak se mi jednou jeden důstojník bugl do vody. Jedná se o ty piráty na lodích které se nacházeji na začátku dungu vpravo. Když jsem tenhle bug zkoumal dál tak jsem zjistil že se bugujou pokud stojíte na mostě mezi dvěmi loděmi, a piráti použijí spell se skokem. Při skoku nedoskočí na most ale bugnou se do vody. Vždycky sem musel vyjít z dungeonu a znovu dojít do dungeonu aby se mi znova spawnul. Je to celkém otravné.

Přeji hezký zbytek dne.
GaboCzSkill.
Mě už se tak bugly asi 40 krát, musíš odběhnout daleko, anebo k nim připlavat ve vodě a oni by se měli vrátit na loď.
Jako jo ale nemělo by to tak být a mělo by to být opraveno.

Re: Bug - Pirátský dung.

#4
Podobný problém už tu jendou byl, pokoušel jsem se to vyřešit stavební úpravou, očividně bezúspěšně.
Píšeš na mostě... hádám to bude problém s teleportací na slaby. Napadá mě jedno řešení, pokusím se ho předat dál :)

Re: Bug - Pirátský dung.

#5
Drae píše:
15 bře 2019 21:57
Podobný problém už tu jendou byl, pokoušel jsem se to vyřešit stavební úpravou, očividně bezúspěšně.
Píšeš na mostě... hádám to bude problém s teleportací na slaby. Napadá mě jedno řešení, pokusím se ho předat dál :)
S těma slabama mě to taky napadlo. Jinak díky všem z A-teamu co se to pokusí opravit. :)