Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Změna účtu

#1
Zdravím, na serveru mám již jeden účet. Dnes jsem si zakoupila originální mc. Chtěla jsem se zeptat, zda by šlo vymazat účet The_Cool_Girl a vše přendat na jméno The_Cool_Girl1. Děkuji

Re: Změna účtu

#5
Bohužel. My jsme to v minulosti dělali, koneckonců rádi bychom vás podporovali v koupi originalniho MC.
Na druhou stranu tato naše ochota přendavat věci byla bohužel hojně zneužívána. (když ti hrozil ban, dal sis druhej účet a všechno jsi přes nás převedl, různě se převáděly PP a pak se nahlašovalo, že někde něco chybí apod...)

Resku a peníze si můžeš převést, ale bohužel dál nemůžeme moc pomoci.

Ono i koneckoncu i bez toho jsou bohužel převody velmi narocne a všechno stejně převést nejde.

Re: Změna účtu

#6
ChrisC07 píše:
25 bře 2019 16:49
Bohužel. My jsme to v minulosti dělali, koneckonců rádi bychom vás podporovali v koupi originalniho MC.
Na druhou stranu tato naše ochota přendavat věci byla bohužel hojně zneužívána. (když ti hrozil ban, dal sis druhej účet a všechno jsi přes nás převedl, různě se převáděly PP a pak se nahlašovalo, že někde něco chybí apod...)

Resku a peníze si můžeš převést, ale bohužel dál nemůžeme moc pomoci.

Ono i koneckoncu i bez toho jsou bohužel převody velmi narocne a všechno stejně převést nejde.
No ale když třeba někomu nehrozí ban a má RPG level 20+ a němel moc problémů nebo žádné problémy s AT tak by mu to mohli převést ne?

Re: Změna účtu

#8
Je mi jasné, že by to byla obrovská práce, ale třeba převedení věcí za nějaký větší obnos peněz, klidně i 500, nebo něco takového bych minimálně já hodně uvítal.. Opravdu by to nešlo?

Re: Změna účtu

#9
Fufen píše: Je mi jasné, že by to byla obrovská práce, ale třeba převedení věcí za nějaký větší obnos peněz, klidně i 500, nebo něco takového bych minimálně já hodně uvítal.. Opravdu by to nešlo?
Nejtěžší by bylo převést práva a questy, zbytek je v pohodě. Ono stačí udělat jeden překlep a ten člověk má právo na něco, na co mít nemá :D a pokud by se neudělali questy, tak by je mohl ten dotyčný udělat třeba i 2x. A jak píše Chris, je s tím hrozně velká práce :/ Možná za nějakou menší korunu by to šlo ale tím si nejsem vůbec jistej :D

Re: Změna účtu

#10
Bohužel jak zde již bylo napsáno, nikdy se nepodaří převést vše na 100% a převody trvají velmi dlouho, proto je admin team z časových a technických důvodů neprovádí.
cron