Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizení prutu

#1
Dnes asi ve 21:40 jsem rybařil a když jsem otevíral škebli, tak mi najednou zmizel můj pradávný požehnaný prut. Nedával jsem moc pozor, takže nevím přesně ve kterým okamžiku to zmizelo, ale rupnout to nemohlo.

Re: Zmizení prutu

#2
"Nedával jsem moc pozor, takže nevím přesně ve kterým okamžiku to zmizelo, ale rupnout to nemohlo." To si děláš srandu že? Nedávat pozor když chytáš ryby jinými slovy znamená "spustil jsem script a zapomněl opravit prut" ? No věřím že to AT důkladně prověří taky bych nechtěl přijít o prut jen tak když nic nedělám-tedy nedávám pozor :)

Re: Zmizení prutu

#3
BlackoutMan píše:
28 bře 2019 09:49
"Nedával jsem moc pozor, takže nevím přesně ve kterým okamžiku to zmizelo, ale rupnout to nemohlo." To si děláš srandu že? Nedávat pozor když chytáš ryby jinými slovy znamená "spustil jsem script a zapomněl opravit prut" ? No věřím že to AT důkladně prověří taky bych nechtěl přijít o prut jen tak když nic nedělám-tedy nedávám pozor :)
WTF, jde vidět, že vůbec nevíš, jak scripty fungují a jak se dají dohledat atd, nemáš jakýkoliv důkaz, že by to dotyčný používal, to, že nedával pozor neznamená, že má script, třeba se koukal na 2 obrazovku, protože ho nebaví jak tebe koukat hodiny na jedno místo.. a i kdyby script měl, at to není, protože nemá jak..

Re: Zmizení prutu

#4
BlackoutMan píše:
28 bře 2019 09:49
"Nedával jsem moc pozor, takže nevím přesně ve kterým okamžiku to zmizelo, ale rupnout to nemohlo." To si děláš srandu že? Nedávat pozor když chytáš ryby jinými slovy znamená "spustil jsem script a zapomněl opravit prut" ? No věřím že to AT důkladně prověří taky bych nechtěl přijít o prut jen tak když nic nedělám-tedy nedávám pozor :)
Nepíš keď nevieš.. Celý čas bol s nami na discorde a rozprávali sme sa tak script asi nemal no

Re: Zmizení prutu

#5
Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.

Re: Zmizení prutu

#6
BlackoutMan píše: Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ty jsi opravdu hlupák blacku... Zkus si to znovu pročíst prosimtě.. v tu chvíli otevíral škebli, asi těžko mohl chytat rybu, tedy "dávat pozor".

Re: Zmizení prutu

#7
Tím, že jsme nedával pozor jsem měl na mysli, že jsem se nekoukal soustředěně na monitor. Rybařil jsem úplně normálně sám a u toho mluvil s někým na dc, chytil jsem škebli, otevřel jsem ji a když jsme překliknul zase na slot s prutem, tak tam ten prut nebyl.

Re: Zmizení prutu

#8
A když tak o tom teď přemýšlím, a koukám do logů, tak mě napadlo, jestli náhodou není možný, že při otevírání škeble, se mi spotřeboval prut místo škeble, protože jsem v ten okamžik otevřel 2 škebli, i když jsme chytil jenom 1.

Re: Zmizení prutu

#9
BlackoutMan píše:
28 bře 2019 10:55
Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ono u toho rybaření nemusíš jen koukat do modrých pixelů jak se tam občas objeví bublinka. Můžeš u toho klidně něco číst a chytat jen podle zvuku. Navíc i ty pokud sleduješ vodu, tak u toho asi zároveň nekoukáš na prut v hotbaru, ne? Nechápu, proč na něj hned útočíš. Jestli tu někdo může mít autofish, tak jedině ty, protože ty jsi ten, kdo má nelidskej level na rybaření.

// sorry for offtopic

Re: Zmizení prutu

#10
Jack_Ounes píše:
28 bře 2019 15:27
BlackoutMan píše:
28 bře 2019 10:55
Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ono u toho rybaření nemusíš jen koukat do modrých pixelů jak se tam občas objeví bublinka. Můžeš u toho klidně něco číst a chytat jen podle zvuku. Navíc i ty pokud sleduješ vodu, tak u toho asi zároveň nekoukáš na prut v hotbaru, ne? Nechápu, proč na něj hned útočíš. Jestli tu někdo může mít autofish, tak jedině ty, protože ty jsi ten, kdo má nelidskej level na rybaření.

// sorry for offtopic
:) tak ten byl dobrej
cron