Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Zmizení prutu

#11
negjo píše:
28 bře 2019 15:07
A když tak o tom teď přemýšlím, a koukám do logů, tak mě napadlo, jestli náhodou není možný, že při otevírání škeble, se mi spotřeboval prut místo škeble, protože jsem v ten okamžik otevřel 2 škebli, i když jsme chytil jenom 1.
Hm... Teoreticky ti v tu dobu mohl ten prut rupnout ale je to nepravděpodobné... Nejlepší by bylo aby se někdo kouknul do logů a vyhodnotil situaci.

Jack_Ounes píše:
BlackoutMan píše:
28 bře 2019 10:55
Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ono u toho rybaření nemusíš jen koukat do modrých pixelů jak se tam občas objeví bublinka. Můžeš u toho klidně něco číst a chytat jen podle zvuku. Navíc i ty pokud sleduješ vodu, tak u toho asi zároveň nekoukáš na prut v hotbaru, ne? Nechápu, proč na něj hned útočíš. Jestli tu někdo může mít autofish, tak jedině ty, protože ty jsi ten, kdo má nelidskej level na rybaření.

// sorry for offtopic

On u toho má vysokým level, protože celý dny jenom rybaří :D tedy aspoň co ho já vidím


Když se tu budeme hádat o tom, jestli měl nebo neměl scripty, tak k ničemu nedojdeme... Zbytečně se tu obviňuje bez nějakých důkazů. Koneckonců v logach je skoro vše takže se to půjde dát poznat a věřím, že ten kdo ty logy projde k tomu bude přistupovat spravedlivě.

PS: nezačínejte tu zbytečné hádky pls :D

Re: Zmizení prutu

#12
TelefoniaRider píše:
28 bře 2019 15:38
negjo píše:
28 bře 2019 15:07
A když tak o tom teď přemýšlím, a koukám do logů, tak mě napadlo, jestli náhodou není možný, že při otevírání škeble, se mi spotřeboval prut místo škeble, protože jsem v ten okamžik otevřel 2 škebli, i když jsme chytil jenom 1.
Hm... Teoreticky ti v tu dobu mohl ten prut rupnout ale je to nepravděpodobné... Nejlepší by bylo aby se někdo kouknul do logů a vyhodnotil situaci.
Rozhodně mi nerupnul, nejsem idiot a navíc mám spozora...
Právě, že podle logů by to i odpovídalo, a zdá se mi, že to tka i bylo. Chytil jsem jednu škebli, ale otevřel jsem 2.
[21:40:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Ricni skeble
[21:40:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] AT upozorneni: negjo: /loot give negjo skeble
[21:40:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Skeble] Hrac negjo otevrel skebli
[21:40:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Rotten Flesh
[21:40:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] PhatLoot skeble given to negjo
[21:40:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] AT upozorneni: negjo: /loot give negjo skeble
[21:40:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Skeble] Hrac negjo otevrel skebli
[21:40:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Rotten Flesh
[21:40:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] PhatLoot skeble given to negjo

Re: Zmizení prutu

#13
CzechMinerCZ píše:
28 bře 2019 14:05
BlackoutMan píše: Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ty jsi opravdu hlupák blacku... Zkus si to znovu pročíst prosimtě.. v tu chvíli otevíral škebli, asi těžko mohl chytat rybu, tedy "dávat pozor".
Žádám omluvu já se nikdy nesnižuji na ubohou hladinu stupidních hráčů, abych někoho urážel, nebo ho ponižoval, co si myslím o ostatních hráčích si nechávám pro sebe.

Re: Zmizení prutu

#14
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 21:14
CzechMinerCZ píše:
28 bře 2019 14:05
BlackoutMan píše: Netvrdím že ho má, jen vím, že chytat ryby bez toho abych dával pozor, nejde a když nic nedělám, tedy nedávám pozor, nemůže mi také nic zmizet.
A jestli se pletu a prut mi zmizí i když nic nedělám, tak bych rád, aby to AT důkladně prověřilo, nerad bych, aby mě to potkalo také.
Ty jsi opravdu hlupák blacku... Zkus si to znovu pročíst prosimtě.. v tu chvíli otevíral škebli, asi těžko mohl chytat rybu, tedy "dávat pozor".
Žádám omluvu já se nikdy nesnižuji na ubohou hladinu stupidních hráčů, abych někoho urážel, nebo ho ponižoval, co si myslím o ostatních hráčích si nechávám pro sebe.
Nechápem zas, prečo tu neguješ celé forum a proti každému niečo máš. Príde mi to, že chceš mať celý server pre seba a aby si nemal v ničom konkurenciu.

Re: Zmizení prutu

#15
očividně si nechci nechat ..... na hlavu jestli, že já nejsem tak stupidní, abych se snižoval k urážkám ostatních, jako CzechMinerCZ, tak to vyžaduji i po ostatních a nebudu to tolerovat.

Re: Zmizení prutu

#16
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 21:49
očividně si nechci nechat ..... na hlavu jestli, že já nejsem tak stupidní, abych se snižoval k urážkám ostatních, jako CzechMinerCZ, tak to vyžaduji i po ostatních a nebudu to tolerovat.
Obávám se, že když máš takové výroky, budeš muset i tolerovat tomu hodné vyjádření od ostatních hráčů. Když píšeš nějaký blbosti, co naprosto odbočují od tématu, nemůžeš čekat, že tě za to někdo pochválí. A taky co čekáš, když jsi sem přišel s nenávistnou myšlenkou hned křičet, že má někdo autofish? Sice mu nenadáváš, ale křivě ho obviňuješ, to je snad ještě horší.

Dál bych taky rád podotkl, že bychom si tohle mohli vyřídit v SZ tsdy/ingame a tady nechat jen co sem patří, díky.

Re: Zmizení prutu

#19
negjo píše:
10 dub 2019 23:07
Něco jsem zkoušel a povedlo se mi napodobit skoro stejnou situaci, kdyby to k něčemu bylo.
https://www.youtube.com/watch?v=mLSSLhI7AJs
Je to úplně na začátku videa, pak jsem to zkoušel dál, ale už jsem neměl lagy a už se mi to nepovedlo.
Tak pokud to dobře chápu, tak jakmile si otevřel tu škebli, tak ten příkaz na phatloot se díky lagu prenesl na prut. Proto si nic nedostal a prut zmizel... Osobně ani nevím jestli to jde nějak dokázat v logach, ale pokud ne tak by to video jako důkaz mělo stačit (že to vlastně zmizelo). Nevím no :/

Re: Zmizení prutu

#20
TelefoniaRider píše:
11 dub 2019 11:09
negjo píše:
10 dub 2019 23:07
Něco jsem zkoušel a povedlo se mi napodobit skoro stejnou situaci, kdyby to k něčemu bylo.
https://www.youtube.com/watch?v=mLSSLhI7AJs
Je to úplně na začátku videa, pak jsem to zkoušel dál, ale už jsem neměl lagy a už se mi to nepovedlo.
Tak pokud to dobře chápu, tak jakmile si otevřel tu škebli, tak ten příkaz na phatloot se díky lagu prenesl na prut. Proto si nic nedostal a prut zmizel... Osobně ani nevím jestli to jde nějak dokázat v logach, ale pokud ne tak by to video jako důkaz mělo stačit (že to vlastně zmizelo). Nevím no :/
Asi jo, akorát jsme z tý "škeble" místo který mi to vzalo prut dostal rotten flesh, jako kdybych otevřel normální škebli. Takže by se takhle asi i daly bugovat škeble, ulity, zlatý ryby a další věci