Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Smazaná ec.

#1
Když napíši příkaz ec, tak mi to vyhodí příkaz horse a jdou z něj vydělat zámky apod. Obávám se, že se mi tím přemazala ec. Mám případné
Edit: taky mi zmizel orčí válečný chestplate a boty....

Re: Smazaná ec.

#3
Jack_Ounes píše:
30 bře 2019 19:08
Nic moc o tom nevím, nestalo se mi to, ale tohle se někde vzít muselo.
Obrázek
Super, že se to našlo, hodil jsem to TheDarkLord173, abych mu to ukázal a jsem velice rád, že mi to vrátil vše...
Prosím tě, dal bys to nějakému členu AT? Teď by to mělo být skompletováno.

Re: Smazaná ec.

#6
Plejmen píše:
30 bře 2019 21:58
Jen tento jeden item (Pegas) je v oběhu ?
Ano, zbytek jsem naházel Lemodilovi. Chybí ještě laso, ale to jsem omylem vyhodil při plnění questu Excaliber, když se mi to buglo a už to smazal odlagovač, takže by to měl být jen ten pegas.

Re: Smazaná ec.

#7
Na žádost AT připisuji, že v ec byl pradávný prut, několik hlasovacích orbů a ještě nějaká drobnost, na kterou si teď nemohu vzpomenout..

Re: Smazaná ec.

#8
Připravili jsme na tyto situace speciální fix, který zabraňuje otevřít /enderchestku během vyvolávání koně přes /horse. Doufáme, že to nebude příliš velká nepříjemnost, ale mělo by to tímto předejít tomuto bugu. Pradávný prut jsme ti vrátili do inventáře.

Re: Smazaná ec.

#9
Epes píše:
02 dub 2019 22:16
Připravili jsme na tyto situace speciální fix, který zabraňuje otevřít /enderchestku během vyvolávání koně přes /horse. Doufáme, že to nebude příliš velká nepříjemnost, ale mělo by to tímto předejít tomuto bugu. Pradávný prut jsme ti vrátili do inventáře.
Děkuji moc.
cron