Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizení pp přilby- reversse

#1
Zdravím dne 18.4. okolo 16 hodiny odpoledne během pevností v chiměr světě mi zmizela z inventáře rudá přilba nemrtvých rytířů +3. konkrétně měla na sobě 2x drahokam země a jeden drahokam vzduchu. Když jsem se portoval do již zmiňovaného světa chimera tak se helma nacházela v mém hotbaru. Umřel jsem a chtěl jsem se rychle vrátit na poslední pozici a použil jsem příkaz /back během tohoto portu mi pravděpodobně helma zmizela (ovšem nejsem si jistý kdy přesně helma zmizela pouze během této příležitosti jsem si tohoto všiml.) Není to poprvé co jsem s podobným bugem setkal. Zhruba před měsícem mně podobným způsobem zmizel demonický luk a demonův uchvatitel.
Děkuji za váš čas
reversse

http://prntscr.com/ne3hqs

Re: Zmizení pp přilby- reversse

#3
Bohužel nemáme se čeho chytit a netušíme, jak by mohla tato přilba zmizet :/ záznam o zmizení a potenciální stopě po ní není. Je mi líto, vypadá to, že tento předmět nebudeme moci kompenzovat.
cron