Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Armory a jejich ID

#1
Zdravím,

Rozhodl jsem se na serveru začít obchodovat s armorama, ale začínám z toho šílet. Hráči mi píšou, že mám špatně ID, armor mi ukazuje X ID a nikdo vlastně ani neví, co je špatně a co dobře. Jde o to, že jeden druh armoru může mít několik ID a v některých případech ani nevím proč. Co jsem tak koukal, tak nejhůř jsou na tom orčí zbroje, protože ty mají dokonce rozdílny +armour. Pak jsem narazil také na to, že armory mají ruzný počet "tags". Nemám zdání jak přesně se stane, že mají rozdílné ID nebo +armour. Nevím jestli to nějak jde vyřešit, nebo s tím něco provést, ale kdyby to šlo, tak by to bylo super. Za prvé se takhle s armory nedá obchodovat v chestshopu a za druhé jsem koukal na facebook, že se plánuje něco jako rozkládání armorů pomocí kovářství a myslím si, že i tam by tohle mohlo dělat problém.

Prvně jsem si myslel, že armory mají rozdílné ID kvůli tomu, že se dají získat dvojím způsobem jako je dropnutí z příšery a z bedny. Bohužel, jak jsem si vyzkoušel, tak nakonec jakékoliv 2 armory vezmete a dáte si iteminfo, tak u 99% mají odlišené ID i armory s úplně stejným +armourem, tagy i enchanty. Jen málokdy se mi stane, že najdu pár armorů, které by to ID měly stejné.

Obrázek

Re: Armory a jejich ID

#2
Asi nechápu co tu řešíš. ID zjistíš přes ./iteminfo, něbo nějak tak byl ten příkaz...
Takže s armory jde v chesthopu normálně obchodovat. Nebo chceš, aby helma, chestplate apod byly v jedné bedně ? To jako, když chce hráč helmu tak musí mít štěstí a koupit si správnou věc ze 4 věcí v té bedně ? Vážně nechápu co tady tím máš na mysli.

Re: Armory a jejich ID

#3
Polokojo píše:
01 kvě 2019 17:13
Asi nechápu co tu řešíš. ID zjistíš přes ./iteminfo, něbo nějak tak byl ten příkaz...
Takže s armory jde v chesthopu normálně obchodovat. Nebo chceš, aby helma, chestplate apod byly v jedné bedně ? To jako, když chce hráč helmu tak musí mít štěstí a koupit si správnou věc ze 4 věcí v té bedně ? Vážně nechápu co tady tím máš na mysli.
Řeší to že jedna a ta stejná helma má stejný ID.. takže dejme tomu arth chest s full dura a druhý taktéý s full dura má jiné ID.

Re: Armory a jejich ID

#4
TheDarkness píše:
01 kvě 2019 17:47
Polokojo píše:
01 kvě 2019 17:13
Asi nechápu co tu řešíš. ID zjistíš přes ./iteminfo, něbo nějak tak byl ten příkaz...
Takže s armory jde v chesthopu normálně obchodovat. Nebo chceš, aby helma, chestplate apod byly v jedné bedně ? To jako, když chce hráč helmu tak musí mít štěstí a koupit si správnou věc ze 4 věcí v té bedně ? Vážně nechápu co tady tím máš na mysli.
Řeší to že jedna a ta stejná helma má stejný ID.. takže dejme tomu arth chest s full dura a druhý taktéž s full dura má jiné ID.

Re: Armory a jejich ID

#5
Polokojo píše:
01 kvě 2019 17:13
Asi nechápu co tu řešíš. ID zjistíš přes ./iteminfo, něbo nějak tak byl ten příkaz...
Takže s armory jde v chesthopu normálně obchodovat. Nebo chceš, aby helma, chestplate apod byly v jedné bedně ? To jako, když chce hráč helmu tak musí mít štěstí a koupit si správnou věc ze 4 věcí v té bedně ? Vážně nechápu co tady tím máš na mysli.
Přečetl sis ten příspěvek? Jde tu o to, že jeden armor může mít snad nekonečně mnoho ID. Logicky, už jen když se podíváš na ten obrázek, tak armor kterej má +7 a +6 armour nemůže mít stejné ID, avšak paradoxně by to měl být úplně stejný item. Zkus si někdy vzít třeba 3x stejný rytíř boty a itemnou si je všechny. Pak pochopíš, o čem tu mluvím.
cron