Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Nefunguje mi anticheat

#1
Dobrý deň

Pravdepodobne sa to tu riešilo X-krát,ale mám problém s anticheatom...

Podľa návodu som išiel ,načítať res. Pack,potom minimalizovať MC zapnúť anti cheat ako správca.. a tu nastáva problém. Ako náhle ja spustím anticheat,tak nastanú 2 možnosti.. buď mi vypíše "run anticheat as administrátor" čo som zapol ale stále nefunguje.. alebo ho zapnem ako správca a následne okno anticheatu sa vypne.. podľa videa by to malo aspoň napísať "you Can play now" alebo niečo také...

Doplňujúce info.. používam anticheat z alternatívneho odkazu cez ulož to ktorý je v prípade,keď 1 nefunguje (nešlo mi načítať ani stránku)
To je asi všetko..

Prajem pekný deň

Re: Nefunguje mi anticheat

#3
Noooo,tak som stiahol z originálnej stránky. Ale stále nefunguje 😂 teraz už len mi vyskakuje chyba "run as administrátor" pričom to dám spustiť ako administrátor... Neviem jak to nastaviť vo windowse aby mi to spuštalo hneď ako spravcu ale asi pravdepodobne potrebujem reinstall na novší Windows 😂.. ale aj tak ďakujem za odpoveď
cron