Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Quest k Rebelům

#1
Ahoj, bylo by možné kdyby jsem udělal quest ke gorlandům abyste mě přeřadili k rebelům ? čekám už 2 týdny na odpověď jestli mi s tim pomůžete, jelikož mi nejde přijmout quest k rebelům, ale ke gorlandům ano. Vím že toho máte hodně, ale pochybuji že by to nějakému adminovi zabralo déle než 2 minuty. Kdyby např. mi ten quest přeskočil a nebo přijmul. Jde mi jen o to, že nechci ke gorlandům a čekám už na to poměrně dlouho viz. viewtopic.php?f=17&t=1496

Předem děkuji za vyřízení

Re: Quest k Rebelům

#3
Rebelů je 79, Gorlandů 78. Kde vidíš přepočet vážně nevím. A, nemyslím si, že jsou silnější, když se sejdou. Vezmi si, kolik silných Gorlandů nehraje a kolik silných Gorlandů má ban.
cron