Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Smazání residence

#1
Ahoj dnes 03.07.2019 jsem si omylem smazal resku DEADshop což znamená že se mi smazali všechny like které sem měl na shopu +-70 likes.
Prosím o vrácení likes a vrácení residence na /REs shop list.
Naposledy upravil(a) YouAreDEAD dne 04 črc 2019 01:35, celkem upraveno 1 x.

Re: Smazání residence

#8
YouAreDEAD píše: jžš psal sem to v 1v noci nedíval sem se jestli je tam i nebo y
To se nemusíš dívat, to prostě vidíš xddd top vyhovorky
YouAreDEAD píše:
03 črc 2019 14:22
res confirm sem psal protože sem si myslel že mažu subresku
Píše ti to něco ve stylu "Opravdu chcete smazat resku XY?"
Takže kdybys nebyl negramot, tak si to přečteš, ale je mi jasný, že když ti dělají problém vyjmenovaný slova z 2 třídy, tak přečíst si 2 řádky v minecraftu je pro tebe nadlidský výkon.

Re: Smazání residence

#10
Pri reštarte serveru sa daný súbor s LIKE premazuje o tie resky, ktoré nemajú flag SHOP. Samotný plugin robí nejaké zálohy, ale tento súbor nepovažuje asi za dôležitý a preto sa v zálohách nenachádza.
Skúsim ešte písnuť Epesovi či nemá nejakú retro zálohu komplet serveru. Teoreticky by mohol mať niečo.

P.S.: Ale zadarmo to nebude :twisted:
cron