Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#1
Vykopal jsem jantar Lovkyní Lebek a rupla mi(byla full durability).
[16:35:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Jantar
[16:35:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tvuj nastroj byl znicen!

Re: Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#5
DarkCaramelák píše:
17 črc 2019 18:16
FunkyCz7 píše:
17 črc 2019 16:41
Vykopal jsem jantar Lovkyní Lebek a rupla mi(byla full durability).
Proč kopeš Jantar lovkyni lebek? Já osobně bych ti tu sekeru nevrátil, aby jsi si pro příště pamatoval, čím "kopat"
No, nevím jestli tohle je správný přístup... :D Přece jen jedná se o bug, protože by ti to mělo vzít jen pár dura a když je hráč "nezkušený" tak se tohle občas může stát no.. :/

Re: Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#6
DarkCaramelák píše:
17 črc 2019 18:16
FunkyCz7 píše:
17 črc 2019 16:41
Vykopal jsem jantar Lovkyní Lebek a rupla mi(byla full durability).
Proč kopeš Jantar lovkyni lebek? Já osobně bych ti tu sekeru nevrátil, aby jsi si pro příště pamatoval, čím "kopat"
Překlikl jsem omylem na sekeru místo krumpáč...
Naposledy upravil(a) FunkyCz7 dne 18 črc 2019 12:14, celkem upraveno 1 x.

Re: Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#7
No, nevím jestli tohle je správný přístup... :D Přece jen jedná se o bug, protože by ti to mělo vzít jen pár dura a když je hráč "nezkušený" tak se tohle občas může stát no.. :/
[/quote] No jako pochybuju, že AdminTeam baví řešit případy, že někdo kope Sekerou blok, který ti připomíná rudu.. Jako ještě jsem neviděl, aby hráč kopal kamenný blok sekerou

Re: Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#8
DarkCaramelák píše:
17 črc 2019 18:37
No jako pochybuju, že AdminTeam baví řešit případy, že někdo kope Sekerou blok, který ti připomíná rudu.. Jako ještě jsem neviděl, aby hráč kopal kamenný blok sekerou
Jedná se o věc, která se chová nestandartně - bug, herní chyba. Určitě by ta sekera neměla rupnout. Je to bug, který je třeba opravit, takže díky tomuhle si toho AT všimne a bude mít tu možnost. Proč by se mu sekera neměla vrátit?

Re: Rupnutí Sekery(Lovkyně Lebek)

#10
Koupil jsem jí v nějakém shopu, už si nepamatuju a kdy? No na epesu jsem hrál vždy nějakou chvíli a po 1-3 měsících tak vždy začal hrát. Takže si taky moc nepamatuju ale bylo to určitě mezi únorem a dubnem.
cron