Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizelá Sekera krále Arthuriuse

#1
Zdravím,
dnes mi okolo 21:30 hráč BorikoGamingCZ půjčil Sekeru krále Arthuriuse na to, abych s ní mohl expit.
Po chvíli expení v horském průsmyku jsem umřel, a chtěl jsem pokračovat v expení. V tu chvíli u brány, kde se dají spawnovat mounti jsem napsal příkaz "/h" a měl jsem v ruce brambory. Zhruba sekundu předtím se tam portl i Jack_Ounes, který chtěl abych spawnul koně a mohl se díky němu najíst, jelikož je vampír. Ovšem v setinu, kdy jsem zmáčkl na tlačítko "1" abych přepl na sekeru, která byla v prvním slotě a hodila se do míst, kde bylo sklo. Bohužel tam sekera ani nebyla vidět, takže jsem to nemohl jakkoliv screenout, bylo tam pouze sklo, jako předtím.

Re: Zmizelá Sekera krále Arthuriuse

#2
Zde přikládám log s půjčením sekery na týden :)
[21:20:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /res tp nestrix provede
[21:20:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportován k residenci.
[21:20:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [0] Galleh: kde seženu šípy ?
[21:20:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] Půjčím ti sekeru na týden ok ?
[21:20:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tuan_v2 byl sezran posvatnym zralokem
[21:20:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]NesTriX [G] -> ja] souhlasím
[21:20:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-07-17_21.20.24.png
[21:20:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund
[21:20:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Nevis kde nakoupit? Pomuze ti prikaz /res shop list . Majitele shopu se mohou registrovat do tohoto seznamu u clenu AT. Poplatek je 10,000$
[21:20:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-07-17_21.20.28.png
[21:20:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] ChiaraGamer2006 byl porazen netherskou zombie
[21:20:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] Mr_XRAZORX byl porazen ohnivym elementalem
Mám i screen takže ho v případě problemu pošlu :)
cron