Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Odměna za nejlepšího válečníka

#1
Ahoj,
Dne 19.7 se přidala na server novinka klanová pokladnice, která se nacházela místo truhly s odměnou za nejlepšího válečníka klanu.
Též ten den 19.7 jsme s wingsem byli top válečníci každý svého klanu, ale kvůli té pokladnici jsme si nemohli vyzvednout odměnu. Dneska jsem se šel kouknout jestli už je to opravené a ano je, ale ještě jsme nedostali s wingsem odměnu za nejlepšího válečníka ze dne 19.7 a ta truhla nám tu odměnu už nechce dát.
Psal jsem si o to s Epesem a řekl, že to mám napsat na forko tak předem děkuji za popřípadné nahrazení itemů.

Ještě jsem si dal práci a našel itemy, které by nám to mělo dát: Zlatý klíč, 10 RK, 10 Protijedů, Alchymistická truhla
cron