Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

hlasovací bedna

#1
Ahoj,
dnes jsem ráno otevíral hlasovačku a nevšiml jsem si, že by mi něco padlo. Ani v logu nic nevidím, jestli se pletu, tak mě opravte, Díky za vyřízení.

[06:57:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] Warpuji te do vip.
[06:57:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[06:58:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Stastna truhla] Otevrel jsi [Hlasovaci truhlu] #128
[06:58:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac tvarohCZ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[06:58:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund

Re: hlasovací bedna

#4
BlackoutMan píše:
31 črc 2019 09:37
ne nic takového jsem v invu neměl leda rk . Je škoda že to nic nenapíše.
Jojo u těch to také nepíše pokuď se nepletu. Jinak to píše hlavně u těch vzácných itemů jako je například drahokam, svitek a demonický prach.
cron