Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Hledání legendárního prutu IV - chybějící odměna

#1
Zhruba před měsíce jsem dokončil Hledání legendárního prutu IV. Tenkrát jsem měl neuvěřitelný problém s internetem a dopadlo to tak, že jsem splnil quest (pravděpodobně těsně předtím než jsem odešel) a když jsem se 2. den vrátil, zjistil jsem, že quest mám splněný ale návnadu jsem nedostal. Psal jsem už prřed měsícem, ale nikdo neodpověděl.

Re: Hledání legendárního prutu IV - chybějící odměna

#2
Splnění questu se odehraje ve chvíli, kdy ti návnada padne do inventáře (chytis ji), což teda znamená, že jsi ji nějak nejspíš ztratil. Mohl jsi ji sníst nebo klidně splést s normální rybou a vyhodit ji. Každopádně si myslím, že jsi ji jen někde spíš ztratil, než že bys ji nedostal.

Doporučil bych ti kontaktovat ingame někoho z vyššího AT jako klimki / plejmen. Ti by to s tebou mohli vyřešit.
cron