Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

/skin

#1
Zdravím, zdá sa mi to alebo som jediný komu nejde príkaz /skin... ? absolútne mi nezmení skin ... Skúšal som už asi milion skinov a nothing ... PS: Som sponzor. !
Ďakujem za objasnenie

Re: /skin

#2
U jiných lidí vidíš skiny? Zkoušel si případně změnit verzi?

Re: /skin

#4
Už je to nějakou dobu, co se příkaz nastavil jako výhoda pro Sponzory. Takže jestli nemáš Sponzora tak ho nezměníš.

Edit: Sorry... blbě jsem si přečetl tvůj topic a přehlédl jsem, že jsi sponzor. :roll:
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 22 srp 2019 14:24, celkem upraveno 1 x.

Re: /skin

#5
Pavlitko píše:
22 srp 2019 09:43
Už je to nějakou dobu, co se příkaz nastavil jako výhoda pro Sponzory. Takže jestli nemáš Sponzora tak ho nezměníš.
!Nemenovaný! píše: PS: Som sponzor. !

Re: /skin

#6
áno vidím u každého skiny ... a taktiež píšem presne /skin set menohráča už som skúšal aj /skin clear a nejde ... Je to divné ... ako som si kúpil sponzora zmenil som si skin. max 2x a odvtedy mi to nešlo ... už som aj pozeral či dotyčný nick má vôbec skin ... a majú všetky ... Neviem či je to bugnuté alebo čo ale vôbec mi to nejde

Re: /skin

#7
!Nemenovaný! píše:
22 srp 2019 16:10
áno vidím u každého skiny ... a taktiež píšem presne /skin set menohráča už som skúšal aj /skin clear a nejde ... Je to divné ... ako som si kúpil sponzora zmenil som si skin. max 2x a odvtedy mi to nešlo ... už som aj pozeral či dotyčný nick má vôbec skin ... a majú všetky ... Neviem či je to bugnuté alebo čo ale vôbec mi to nejde
Jestli zkoušíš Epes hráče, tak tam má hromada lidí skin právě přes /skin, takže se ti načte originální skin toho nicku, což je většinou Steve, protože origo nemají. (nevím jestli jsi koukal ingame nebo normálně)

Re: /skin

#8
Nie nie ... nenačíta sa mi skin Steeva ... Aktuálne nemám na sebe svoj skin (skin hráča Capeman) ale iný ... a keď dám /skin set Capeman tak mi to dá skin ale ten istý ako mám teraz ... urobí to ako keby refresh toho skinu a načíta sa mi ten istý

Re: /skin

#9
takže ted je problém v tom, že ti to nenačítá tvůj aktiální origo skin ? ale když dáš /skin set "nick" tak ti to dá skin, kterej si měl dříve jako svůj ?

Re: /skin

#10
!Nemenovaný! píše:
22 srp 2019 22:26
Nie nie ... nenačíta sa mi skin Steeva ... Aktuálne nemám na sebe svoj skin (skin hráča Capeman) ale iný ... a keď dám /skin set Capeman tak mi to dá skin ale ten istý ako mám teraz ... urobí to ako keby refresh toho skinu a načíta sa mi ten istý
Tak to je jednoduchý (pokud to dobře chápu), ten systém má v evidenci ještě tvůj starej skin. Já když chodím na Ignise, kterej spawnuje ochranku s tvým skinem, mám tam přes rok starý skin. Někdy si toho můžeš všimnout i na hlavách hráčů - někdy se prostě jen tak změní skin na starý, či pouze warez. S tímhle ale asi nikdo nic neudělá.
cron