Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Série rybářských questů

#1
Zdravím, chtěl jsem dokončit rybářské questy, ale nastal problém a to takový, že pokud chci splnit Hledani legendarniho prutu od Mistra Rybaře v tortuze, tak mi to napíše, že mám jít do jeho skrýše pod domem, jakmile zmáčknu tlačítko, napíše mi to, že bych se měl nejprve zastavit za Mistrem Rybarem v Tortuze. (Takže jsem se dostal do bodu odkud nejde jít.) Když jsem chtěl zkusit jednotlivé časti, napsalo mi to, že nejprve musím splnit ten ukol u mistra rybare.

Re: Série rybářských questů

#2
A splnil si quest Utek (od nakazeneho vezna)? Na to aby si sa dostal dole musis mat splneny tento a este dva predchadzajuce questy.

Hledani legendarniho prutu mozes zobrat az ked splnis quest dole.
Hledani legendarniho prutu II, III, IV mozes zase zobrat az po splneni I.

Pre lepsie pochopenie odporucam pozriet na wiki. Musis to plnit v uvedenom poradi az po Hledani legendarniho prutu I.

Re: Série rybářských questů

#4
Chapem to teda tak, ze si splnil vsetky tie questy, aj Mistr rybar z Tortugu II (co znamena ze si uz v ukryte bol) a teraz chces hore zobrat Hledani leg. prutu I, ale nejde ti to.

Ak je to takto, tak to fakt neviem, nepocul som ze by sa toto niekomu stalo.

Re: Série rybářských questů

#8
BE5T_Spuny píše:
31 srp 2019 22:28
Začal jsem plnit quest útěk a je tam, že toho kapra chytím až budu mít 120ryb chycených, no a mám už 190 a stále nic
Kapr se chytí, jakmile vylovíš 120 ryb od startu questu. Takže pokud si již dříve měl nějaké ryby vylovené tak se to nepočítá.

Re: Série rybářských questů

#9
Pavlitko píše:
31 srp 2019 23:13
BE5T_Spuny píše:
31 srp 2019 22:28
Začal jsem plnit quest útěk a je tam, že toho kapra chytím až budu mít 120ryb chycených, no a mám už 190 a stále nic
Kapr se chytí, jakmile vylovíš 120 ryb od startu questu. Takže pokud si již dříve měl nějaké ryby vylovené tak se to nepočítá.
Ok, díky
cron