Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Opět Reset questu + chyba celkové v permissich

#1
Po relogu opět tyto potíže
-reset questu (RPG lvl zůstal)
- nemám žádné permise (předchozí řešení plemenem nepomohlo - při naportovani na Spawn mi poté sice šel Spawn a nějaké další příkazy ale toť vše)
- nefunguje sethome, pp a podobně


(Docela mě zarazilo že za dobu neoaktivity mi byly odebrány resky a vypadá to, že budou nabídnuty nejspíše k aukci, tento postup chápu, ale i tak bych rád požádal o navrácení mých residenci ) předem děkuji

S pozdravem MartY

Re: Opět Reset questu + chyba celkové v permissich

#2
Ahoj,

Permise by měly být v pořádku. Nemohli jsme to však otestovat, tak to prosím ozkoušej.

Co se týče těch residencí rozumím tomu tak, že residence jsou nyní v majetku někoho z AT? Pokud ano o které residence se prosím jedná a kdo je vlastní?
cron