Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#12
Celou kauzu jsme v rámci AT probrali a dobrali se k jasnému stanovisku. Bohužel residence, která je zabanovaná zůstane i s věcmi zabanovaná ať už jí zabanovaný sdílel s kýmkoliv. Je mi líto, ale dokud BroFaces nedostane unban nemůžeme žádné věci z jeho residence vracet někomu jinému. :/

Re: zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#18
Snoop byl skutečná vyjímka, kterou jak jsem se bál nám pak hráči budou stále omílat dokola. Od té doby nepamatuji, že bychom kromě toho snoopa něco někomu vraceli a ani v budoucnu (včetně snoopa) již nic vracet nebudeme. Je mi líto :/. Doporučujeme v těchto věcech vždy spoléhat na sebe a zbytečně nesdílet drahé a vzácné věci. V každém případě Brofaces, kdyby jsi nepokoušel své štěstí, nemusel jsi tím potopit svého kamaráda :/. Protože takto bany probíhají už velmi, velmi dlouho a co jednou zabanujeme se získá zpět až po odbanování. Myslete prosím na to, až vás příště něco takového napadne :/.

Re: zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#20
Epes píše:
24 zář 2019 23:20
Snoop byl skutečná vyjímka, kterou jak jsem se bál nám pak hráči budou stále omílat dokola. Od té doby nepamatuji, že bychom kromě toho snoopa něco někomu vraceli a ani v budoucnu (včetně snoopa) již nic vracet nebudeme. Je mi líto :/. Doporučujeme v těchto věcech vždy spoléhat na sebe a zbytečně nesdílet drahé a vzácné věci. V každém případě Brofaces, kdyby jsi nepokoušel své štěstí, nemusel jsi tím potopit svého kamaráda :/. Protože takto bany probíhají už velmi, velmi dlouho a co jednou zabanujeme se získá zpět až po odbanování. Myslete prosím na to, až vás příště něco takového napadne :/.
Zajímavé, že to 1x nebylo. Minimálně 2x-3x od té doby, co jste řekli, že to už vracet nebudete.
cron