Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#1
Dobrý den, Dnes jsem se dozvěděl že hráč BroFaces byl zabanovaný. Měl resku jménem /res tp 0. V této resce jsem měl uložený moje věci. Všechny na té resce jsou moje věci ta chimer zbroj na rámečku atd. Prosím o vrácení věcí. vše co je v bednách je moje. Děkuji za pochopení


Jméno na serveru : SooTCB

Re: zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#5
Dobrý den, píšu věci které jsou moje : Chimer chestplate, Sekera vedla chimer chestplatu,Cigoš set,Temná zbroj,U chimer chest jsou dvě truhly obě jsou moje (Orby,Pekelné Kameny,Ornamenty atd.) Kosti ještěra,Slza mořské panny, A krystalická helma. Děkuji předem za odpovědi

Jméno na serveru : SooTCB

Re: zrušená reska hráče která byla zabanovaná

#7
Že bych ti to chtěl odepřít to ne, ale jak chceš dokázat, že to je tvoje? Nestačí dobré slovo tvé a tvého kamaráda. To by taky si mohl někdo říct, že ti jen dobrý kamarád chtěl přenechat věci, tak tady napíše, že je to tvoje a čau. Obávám se, že svoje věci nedostaneš a budeš si muset počkat, než kamarád dostane unban.
cron