Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém, nebo nová mechanika v systému odměn za hlasování?

#1
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda nenačtení odměny, pokud nejsem on-line na Epesu, v momentě odeslání hlasu, je nová funkce, nebo zda se jedná o bug. Při hlasování na portálu czech-craft se neaktivuje odměna ve hře (orb + xp bottle + maso), pokud nejsem zrovna on-line (když jsem na serveru přítomen - odměna se načte).

Shrnuto : v momentě, kdy hlasuji na czech-craft a nejsem v ten okamžik on-line - odměna se neaktivuje a ani později po připojení na server.
(Když jsem on-line vše funguje, jako dříve.)

S přáním krásného dne,

PEFAZU

Re: Problém, nebo nová mechanika v systému odměn za hlasování?

#8
PEFAZU píše:
18 říj 2019 11:56
Zdarec,

jen se chci optat, jak si mám vykládat 12 denní pauzu od poslední reakce k mému problému - "pracujeme na tom, jen jsme to sem nenapsali" / "kašleme na tebe".

PEFAZU
Víš dobře, že tak to není.
Spíše naše pozice je taková, že na nás kašle czechcraft, který tu službu provozuje. Konkrétně ještě nikdy nám neodepsali na jediný email.
Ač bychom velice rádi, my nemáme žádné logy, žádné nastavení sběru hlasů, nemáme přístup do ničeho.
Proto jsme se i ptali ostatních. A i to, že máš ten problém jen ty situaci už vůbec neulehčuje.

Chápu, že můžeš cítit nespravedlnost, nicméně to opravdu nemáme jak ovlivnit.

Řešením by mohl být přechod na jiný hlasovací portál z naší strany, nicměně dosavadní úkoly měly zatím vyšší prioritu.

Re: Problém, nebo nová mechanika v systému odměn za hlasování?

#9
[/quote]

Víš dobře, že tak to není.
...
[/quote]

Zdarec Chris,

ano - je mi jasné, že řešení tohohle je opravdu složité, ale když to vezmu z pohledu "zákazníka / hráče, mám problém a developer / AT ... vezme na vědomí - hej něco se děje a pak už nic", prostě bych jen docenil nějakou reakci, např. něco ve smyslu - "pracujeme na tom, zatím s tím nemůžeme nic udělat", ale to je jen můj osobní pohled na věc. ;)

S pozdravem,

PEFAZU
cron