Stránka 1 z 1
Jail za autoclicker
Napsal: 13 říj 2019 16:17
od NesTriX
Zdravím,
již po čtvrté mám jail za 20 bodů autoclickeru.
Přijde mi to trochu jako blbost, protože přece když budu mít 40 AC bodů, tak dostanu tempban na 14 dní a jednou za 14 dní se mi restartuje bod, takže je nereálné dostat permanentní ban.
Není to nějaké rozbité?
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 13 říj 2019 20:10
od SpartakusSK2001
Keď chceš ban môžeš hned

BTW ten ban sa bude asi ratat do 3x a dosť podla mňa.
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 13 říj 2019 21:06
od borko369
Nauč sa klikat pomalsie si este mlady na to aby si si nevedel odvyknut od rychleho klikania. smileyface
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 14 říj 2019 06:54
od Fufen
borko369 píše: ↑13 říj 2019 21:06
Nauč sa klikat pomalsie si este mlady na to aby si si nevedel odvyknut od rychleho klikania. smileyface
Přesně tak..
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 14 říj 2019 14:23
od negjo
Fufen píše: ↑14 říj 2019 06:54
borko369 píše: ↑13 říj 2019 21:06
Nauč sa klikat pomalsie si este mlady na to aby si si nevedel odvyknut od rychleho klikania. smileyface
Přesně tak..
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 14 říj 2019 14:28
od NesTriX
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 14 říj 2019 19:36
od Craksyy
negjo píše: ↑14 říj 2019 14:23
Fufen píše: ↑14 říj 2019 06:54
borko369 píše: ↑13 říj 2019 21:06
Nauč sa klikat pomalsie si este mlady na to aby si si nevedel odvyknut od rychleho klikania. smileyface
Přesně tak..
true asf
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 28 říj 2019 21:32
od NesTriX
up
Re: Jail za autoclicker
Napsal: 29 říj 2019 07:47
od MarekD
negjo píše: ↑14 říj 2019 14:23
Fufen píše: ↑14 říj 2019 06:54
borko369 píše: ↑13 říj 2019 21:06
Nauč sa klikat pomalsie si este mlady na to aby si si nevedel odvyknut od rychleho klikania. smileyface
Přesně tak..