Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bugnutá(?) morová kosa

#1
Zdravím, měl bych tu jednu žádost o vysvětlení či (doufám) v případné nápravě.

1) Můj nick ve hře - Tuan_v2
2) Ráno jsem šel na časového bosse v Nemrtvém dungeonu v Průsmyku jménem Tutulah, po zabití mi z něj dropla kosa tzv. "Morová kosa", která má správný skin jak v ruce tak i po vyhození na zemi. Problém je takový, že nemá vůbec enchanty, více na přiložených screenech ze hry.

Čas zabití tutulaha:
[07:53:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 650 RPG zkusenosti
[07:53:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 1000.0 $

Přikládám screeny ze hry.

Doufam, že se to nějak vyřeší, případně mi bude předána normální/"opravená" kosa.

Děkuji za dočtení,

Tuan

Re: Bugnutá(?) morová kosa

#2
Ahoj, de o předmět který drží Tutulah v ruce a neměl by správně vůbec padat (takže by nepadlo vůbec nic). Tento předmět je tedy chyba MM a nárok na kompenzaci není. Tento předmět je vhodný maximálně do rámečku.
cron