Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#21
Plejmen píše:
26 led 2020 15:09
Jak psal klimki, zrovna v tomto případě jsem za toto
Poskytovatel nezodpovídá za škody na uživatelském účtu způsobené odhalením hesla jinými hráči nebo útokem na zařízení poskytovatele nebo hráče. Poskytovatel nikdy nežádá o sdělení hesla a doporučuje používat těžko odhalitelná hesla
měl by sis to vyřídit s kamarádem, kterému si dal heslo. My bychom museli (ač to klim už evidentně udělal) dohledat kam šli demonaky (za předpokladu, že v tom shopu ještě jsou a nešli do nějakého vylepšení apd), což by "poškodilo" majitele shopu.
Takže jak říkám, vyřiď si to s Virtuosem.
Ale zase "Uživatelský účet je herní účet s konkrétními vlastnostmi (přezdívkou, vzhledem a vlastnostmi postavy, placenými výhodami, atd.) patřící konkrétní osobě."

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#22
TheDarkLord173 píše:
26 led 2020 15:50
Plejmen píše:
26 led 2020 15:09
Jak psal klimki, zrovna v tomto případě jsem za toto
Poskytovatel nezodpovídá za škody na uživatelském účtu způsobené odhalením hesla jinými hráči nebo útokem na zařízení poskytovatele nebo hráče. Poskytovatel nikdy nežádá o sdělení hesla a doporučuje používat těžko odhalitelná hesla
měl by sis to vyřídit s kamarádem, kterému si dal heslo. My bychom museli (ač to klim už evidentně udělal) dohledat kam šli demonaky (za předpokladu, že v tom shopu ještě jsou a nešli do nějakého vylepšení apd), což by "poškodilo" majitele shopu.
Takže jak říkám, vyřiď si to s Virtuosem.
Ale zase "Uživatelský účet je herní účet s konkrétními vlastnostmi (přezdívkou, vzhledem a vlastnostmi postavy, placenými výhodami, atd.) patřící konkrétní osobě."
Teď nerozumím, kam tím narážíš :D jakože "škody na uživatelském účtu" nesouvisí s tím, že má škody na předmětech ? Možná proto je tam to atd., abychom nemuseli vypisovat všechno, co herní účet obsahuje :D Pokud jsem tvůj koment pochopil špatně, tak promiň, ale pokud ne a někdo si bude stát za tím, že ztráta herních předmětů není škoda na uživatelském účtu, tak v tom případě:
IV. Herní server
3.
Veškerý herní obsah, jako jsou herní předměty, peníze, herní účty, postavené bloky či poskytnuté výhody, jsou majetkem serveru. V případě jakékoliv ztráty způsobené nedbalostí hráče nevzniká nárok na odškodnění ze strany serveru.


Snad není třeba tu slovíčkařit a řešit jestli mu to někdo má vrátit nebo ne. Za sebe jako člen AT říkám, že z mého pohledu mu nic vracet nebudu (pokud je někdo z AT jiného názoru a bude mu to chtít vrátit, rozmlouvat mu to nebudu). Pokud to má někdo navrátit, tak pouze majitel shopu, do kterého to Virtuo prodal a to jen z vlastní a dobré vůle, rozhodně si nemyslím, že by musel něco vracet.
Footprinter prozradil své heslo minimálně 2 hráčům (jak sám říká) a dost jim věřil a takto to dopadá. Ať si to vyřeší s Virtuem, s přítelem, kterému dost věřil, nebo ať se domluví s majitelem shopu.

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#23
Plejmen píše:
26 led 2020 18:56
TheDarkLord173 píše:
26 led 2020 15:50
Plejmen píše:
26 led 2020 15:09
Jak psal klimki, zrovna v tomto případě jsem za toto
měl by sis to vyřídit s kamarádem, kterému si dal heslo. My bychom museli (ač to klim už evidentně udělal) dohledat kam šli demonaky (za předpokladu, že v tom shopu ještě jsou a nešli do nějakého vylepšení apd), což by "poškodilo" majitele shopu.
Takže jak říkám, vyřiď si to s Virtuosem.
Ale zase "Uživatelský účet je herní účet s konkrétními vlastnostmi (přezdívkou, vzhledem a vlastnostmi postavy, placenými výhodami, atd.) patřící konkrétní osobě."
Teď nerozumím, kam tím narážíš :D jakože "škody na uživatelském účtu" nesouvisí s tím, že má škody na předmětech ? Možná proto je tam to atd., abychom nemuseli vypisovat všechno, co herní účet obsahuje :D Pokud jsem tvůj koment pochopil špatně, tak promiň, ale pokud ne a někdo si bude stát za tím, že ztráta herních předmětů není škoda na uživatelském účtu, tak v tom případě:
IV. Herní server
3.
Veškerý herní obsah, jako jsou herní předměty, peníze, herní účty, postavené bloky či poskytnuté výhody, jsou majetkem serveru. V případě jakékoliv ztráty způsobené nedbalostí hráče nevzniká nárok na odškodnění ze strany serveru.


Snad není třeba tu slovíčkařit a řešit jestli mu to někdo má vrátit nebo ne. Za sebe jako člen AT říkám, že z mého pohledu mu nic vracet nebudu (pokud je někdo z AT jiného názoru a bude mu to chtít vrátit, rozmlouvat mu to nebudu). Pokud to má někdo navrátit, tak pouze majitel shopu, do kterého to Virtuo prodal a to jen z vlastní a dobré vůle, rozhodně si nemyslím, že by musel něco vracet.
Footprinter prozradil své heslo minimálně 2 hráčům (jak sám říká) a dost jim věřil a takto to dopadá. Ať si to vyřeší s Virtuem, s přítelem, kterému dost věřil, nebo ať se domluví s majitelem shopu.
Spíše jsem pro potrestáni virtuosa protože lezení na cizí účty je dle mých informací zakázáno, nemyslel jsem to tak že by se to mělo vrátit, protože uvedu příklad: když coolmonster vybral ftop klíč za fufenuv účet, protože fufen nebyl doma, tak oba byli zavření do jailu a propuštěni až poté co se na fóru objasnilo proč na ten účet lezl a že to dělat neměl. Proto se v celku divím že tu připadá v úvahu aby se domluvil virtuoso s footem samostatně. A v případě že se foot nedomluvi to zůstalo nevyřešíme. Omluvte mne jestli plácám blbosti ale takhle to vidím z mého úhlu pohledu.

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#24
TheDarkLord173 píše:
Pak tedy nechápu tu citaci pravidel
Ale zase "Uživatelský účet je herní účet s konkrétními vlastnostmi (přezdívkou, vzhledem a vlastnostmi postavy, placenými výhodami, atd.) patřící konkrétní osobě."
Nevím, jak jsem z toho měl pochopit, že ti šlo o toto:
Spíše jsem pro potrestáni virtuosa protože lezení na cizí účty je dle mých informací zakázáno, nemyslel jsem to tak že by se to mělo vrátit,
Co se Virtua týče, netuším, chce to i jeho vyjádření, netuším/e jak vůbec byli mezi sebou domluveni apd.
Co se pravidla o účtech týče, máš pravdu. Akorát to zapůjčení nejspíše proběhlo před pravidlem, ale to lezení z Virtua strany až po, takže tam se teoreticky dá pracovat.
Jak říkám, chtělo by to i nějaké jeho vyjádření, nebo i ještě foota.

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#25
Plejmen píše:
27 led 2020 17:09
TheDarkLord173 píše:
Pak tedy nechápu tu citaci pravidel
Ale zase "Uživatelský účet je herní účet s konkrétními vlastnostmi (přezdívkou, vzhledem a vlastnostmi postavy, placenými výhodami, atd.) patřící konkrétní osobě."
Nevím, jak jsem z toho měl pochopit, že ti šlo o toto:
Spíše jsem pro potrestáni virtuosa protože lezení na cizí účty je dle mých informací zakázáno, nemyslel jsem to tak že by se to mělo vrátit,
Co se Virtua týče, netuším, chce to i jeho vyjádření, netuším/e jak vůbec byli mezi sebou domluveni apd.
Co se pravidla o účtech týče, máš pravdu. Akorát to zapůjčení nejspíše proběhlo před pravidlem, ale to lezení z Virtua strany až po, takže tam se teoreticky dá pracovat.
Jak říkám, chtělo by to i nějaké jeho vyjádření, nebo i ještě foota.
Jak říkáš, nezáleží na poskytnutí přístupu, ale na tom, kdy tam vlezl. (+nejspíše za účelem poškození daného hráče)

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#26
Je pravda že som bol na jeho účte a zobral ich, za vidinou zisku, najprv som nejak neriešil následky, ale kvôli tejto veci som prišiel o kamarátov a poškvrnil si svoj nick, v skratke priznávam sa že som zobral footovi tie veci.
Ohľadom trestu, momentálne mám jail na 3 mesiace a pár dní, pričom by som si zaslúžil ban.
Ak by bola nejaká šanca, tak po skončení trstu by som buď pomohol nadropovať demoňáky alebo by som ich potom vyplatil.
Toť vše.
cron