Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizení 13 demonických prachů

#1
Byl jsem cca 5-6 dní pryč , a když se připojím tak zjistím že mám v inventáři 5 démonických prachů , i když vím , že jsem si žádné do invu nedával. Kouknul sem do bedny na drahé dropy / wb pečetě atd.. a nebylo tam 13 démonických prachů , které tam dříve byly ( dokáže potvrdit i omg14 , který nebyl 5 dní na serveru ). Chtěl bych se zeptat či je to technická chyba nebo něco jiného + požádat o vrácení 7 démonických prachů , které zmizely.

Děkuji za každou odpověď footprirter

Re: Zmizení 13 demonických prachů

#9
No já jsem ve svých logách našel toto jestli to pomůže

[18:32:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Obchod] Virtuoso ti prodal 5 Melon Seeds za $1,250,000.

logy z 22.1 ale nevím jestli jde o ty tvoje mohly být jeho
Naposledy upravil(a) BlackoutMan dne 26 led 2020 09:24, celkem upraveno 1 x.
cron