Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Drop z Amarante

#11
Takže jak bych začal .

1) TheRapidos který je s frakcí DarkGods zkusil hodně podobnou věc jako my. Po tom co se server zapl a zrušil se top dmg všem WB naběhl k gorovi když byl šaman skoro mrtvej a pokusil se vyžrat top. Kdyby padla zem z gora a měl by jí tak ho taky bráníte . Tohle wingu nevyvracej protože víš že je to pravda :) .

2) WB se sice celé resetlo jenže ikdyž jste vyplítvaly healky tak my taky. Já k amaranthe doběhl s cca 10 healkama a egem. Přesto jsem u ní dokázal bojovat. Pod váma furt byl červenej particle. A ktomu tohle je skoro to samé jako kdyby se jen resetnul top protože i tak byly stejné šance. Pokud si tomu ubral 10k jak říkáš tak by amaranthe měla 10k a furt Anocra mohla mít taky top nebo snad ne?

3) Tohle je naprostá zbytečnost kterou akorát zatěžujete AT abyste si vybrečely démonák kterej je dle vás nicmoc . Radši neřeště to jaký jste chudáci a neotravujte AT. Už takhle má Epes jistě mnoho práce s připravováním sollo updatu který bude prospěšnější než řešení téhle blbosti.

Re: Drop z Amarante

#12
Napalm píše:
02 úno 2020 22:12
Takže jak bych začal .

1) TheRapidos který je s frakcí DarkGods zkusil hodně podobnou věc jako my. Po tom co se server zapl a zrušil se top dmg všem WB naběhl k gorovi když byl šaman skoro mrtvej a pokusil se vyžrat top. Kdyby padla zem z gora a měl by jí tak ho taky bráníte . Tohle wingu nevyvracej protože víš že je to pravda :) .

2) WB se sice celé resetlo jenže ikdyž jste vyplítvaly healky tak my taky. Já k amaranthe doběhl s cca 10 healkama a egem. Přesto jsem u ní dokázal bojovat. Pod váma furt byl červenej particle. A ktomu tohle je skoro to samé jako kdyby se jen resetnul top protože i tak byly stejné šance. Pokud si tomu ubral 10k jak říkáš tak by amaranthe měla 10k a furt Anocra mohla mít taky top nebo snad ne?

3) Tohle je naprostá zbytečnost kterou akorát zatěžujete AT abyste si vybrečely démonák kterej je dle vás nicmoc . Radši neřeště to jaký jste chudáci a neotravujte AT. Už takhle má Epes jistě mnoho práce s připravováním sollo updatu který bude prospěšnější než řešení téhle blbosti.
1) na kdyby se nehraje
2) ubral tomu 40k
3) col řekl ať to dá na forko
4) pac a pusu

K minerovi se ani nemá cenu vyjadřovat 😂🙈 co příspěvek to trash #peace bro🔥

Re: Drop z Amarante

#13
josef04 píše:
02 úno 2020 22:42
phiwings99 píše:
02 úno 2020 21:22
Ahoj, během dnešních WB se stal technický problém, kvůli kterému spadl server a vyresetovalo to WB. Já osobně jsem zabíjel Amarante a ubral jsem jí 80% hp a měl na ní topdmg. Jenže po spadnutí serveru, ji Epes spawnul s full hp. To už tam byla nachystaná celá Anocra a my jsme neměli možnost ji nějak získat, protože jsme z toho předešlého fightění u ní neměli už elíky a pod. Top dmg si nově udělal _col_ a ten taky vzal drop. Když jsem se ho zeptal, jestli mi to dá dobrovolně kvůli tomu, že se to buglo, tak mi řekl, že něco testuje a nemá čas a mám to dat na fórum. Chtěl bych, aby mi byl drop z Amarante odevzdán, protože topdmg jsem na ní měl já a ten výpadek serveru to .... Logy kvůli důkazům bych poslal do SZ AT.
Screen dropu :
Obrázek
pokud se vám vrátí drop z amarante tak nám at se vrátí drop z ignise u kterého měl taky z většiny topdmg gonk a po resetu měl full ignis a vy jste ho pak vzali

Re: Drop z Amarante

#14
Napalm píše:
02 úno 2020 22:12
Takže jak bych začal .

1) TheRapidos který je s frakcí DarkGods zkusil hodně podobnou věc jako my. Po tom co se server zapl a zrušil se top dmg všem WB naběhl k gorovi když byl šaman skoro mrtvej a pokusil se vyžrat top. Kdyby padla zem z gora a měl by jí tak ho taky bráníte . Tohle wingu nevyvracej protože víš že je to pravda :) .

2) WB se sice celé resetlo jenže ikdyž jste vyplítvaly healky tak my taky. Já k amaranthe doběhl s cca 10 healkama a egem. Přesto jsem u ní dokázal bojovat. Pod váma furt byl červenej particle. A ktomu tohle je skoro to samé jako kdyby se jen resetnul top protože i tak byly stejné šance. Pokud si tomu ubral 10k jak říkáš tak by amaranthe měla 10k a furt Anocra mohla mít taky top nebo snad ne?

3) Tohle je naprostá zbytečnost kterou akorát zatěžujete AT abyste si vybrečely démonák kterej je dle vás nicmoc . Radši neřeště to jaký jste chudáci a neotravujte AT. Už takhle má Epes jistě mnoho práce s připravováním sollo updatu který bude prospěšnější než řešení téhle blbosti.
1) Řešíme tu Amaranthe a ne Gora takže bych u toho prosím zůstal. Kdyby vám rapid ukradl zem mohl bys to taky řešit.
2) To není pravda jako kdyby se resetl top Dmg my už jsme tam ve chvíli kdy spadl server zabíjeli strážce aby jsme zbytečně nepoužívali Back. To že pod nami byli furt červené efekty je dost o úhlu pohledu pochybuju že sis v tom zmatku vůbec všimal kdo je kdo.
3) Řeší se tu mnohem více zbytečností jako např. Demonak který smazal odlagovač. Taky jde o princip dal sem tu lehké a jednoduché řešení jak si napsal ty nebo já Demonak není nic tak dobrého proč to zbytečné hrotit proto dát stejný drop i DG nebo tedy wingsovi který měl na amaranthe 100% TOPDmg i kdyby tam naběhla celá vaše frakce a wings už se jí ani nedotkl mi nepřijde něco tak hrozného co by mělo ze dne na den zničit ekonomiku. A pokud jste tak zákeřní což neříkám že máte problém aby se nám ten demonak dal taky jde akorát vidět že vám jde o to čistě poškodit nás.

Re: Drop z Amarante

#15
josef04 píše:
02 úno 2020 22:43
josef04 píše:
02 úno 2020 22:42
phiwings99 píše:
02 úno 2020 21:22
Ahoj, během dnešních WB se stal technický problém, kvůli kterému spadl server a vyresetovalo to WB. Já osobně jsem zabíjel Amarante a ubral jsem jí 80% hp a měl na ní topdmg. Jenže po spadnutí serveru, ji Epes spawnul s full hp. To už tam byla nachystaná celá Anocra a my jsme neměli možnost ji nějak získat, protože jsme z toho předešlého fightění u ní neměli už elíky a pod. Top dmg si nově udělal _col_ a ten taky vzal drop. Když jsem se ho zeptal, jestli mi to dá dobrovolně kvůli tomu, že se to buglo, tak mi řekl, že něco testuje a nemá čas a mám to dat na fórum. Chtěl bych, aby mi byl drop z Amarante odevzdán, protože topdmg jsem na ní měl já a ten výpadek serveru to .... Logy kvůli důkazům bych poslal do SZ AT.
Screen dropu :
Obrázek
pokud se vám vrátí drop z amarante tak nám at se vrátí drop z ignise u kterého měl taky z většiny topdmg gonk a po resetu měl full ignis a vy jste ho pak vzali
Porovnáváš tu absolutně rozdílné věci a očividně ani nechápeš o co jde. U amaranthe se neresetl top Dmg ani nic podobného musela se spawnout úplně nová kterou musel spawnout sám epes tedy nešlo o přirozený respawn. +Si myslím že reset Dmg je u Ignise / Nekra jedna ze strategií. U amaranthe si myslím že by bylo skoro až nemožné docílit něčeho podobného když tě to respawnuje "zeď" za ní. Takže si nejprve zjistí fakta když si tam ani nebyl a pak tu piš rozsudky.

Re: Drop z Amarante

#17
SpartakusSK2001 píše:
02 úno 2020 23:01
Proste stalo sa máme topku tak teraz neplačte. GL snáď to ostane tak ja má col dal top dmg ma to aj mať :)
???? Jsem rád že sis nejspíš ani nic z toho co tu je nepřečetl.

Re: Drop z Amarante

#19
Za dob E2 jsem byl v obdobné situaci vícekrát. Ať už to byla úprava "nového" Azachiela v mm poté co jsem mu sebral většinu životů, nebo VGV který už byl, ale neměl drop, či čistě přizabitý Maxmilián a následný výpadek serveru. Náhradu jsem/jsme nedostali, ani jsme o ní upřímně nežádali. Tohle se hold děje a máte se přes to nějakým způsobem přenést s tím, že stejně o nic nejde.
Immo jistá úcta, respekt či jen "hrom do toho, přeju mu to i když ho nemám rád" poněvadž jste hráči a nechcete si navzájem kazit den na serveru už neexistuje.
Já bych nad tím mávnul rukou, je to jen prkotina. Zítra je taky den, ten boss jen tak nezmizí když už se jednou objevil..
cron