Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Drop z Amarante

#1
Ahoj, během dnešních WB se stal technický problém, kvůli kterému spadl server a vyresetovalo to WB. Já osobně jsem zabíjel Amarante a ubral jsem jí 80% hp a měl na ní topdmg. Jenže po spadnutí serveru, ji Epes spawnul s full hp. To už tam byla nachystaná celá Anocra a my jsme neměli možnost ji nějak získat, protože jsme z toho předešlého fightění u ní neměli už elíky a pod. Top dmg si nově udělal _col_ a ten taky vzal drop. Když jsem se ho zeptal, jestli mi to dá dobrovolně kvůli tomu, že se to buglo, tak mi řekl, že něco testuje a nemá čas a mám to dat na fórum. Chtěl bych, aby mi byl drop z Amarante odevzdán, protože topdmg jsem na ní měl já a ten výpadek serveru to .... Logy kvůli důkazům bych poslal do SZ AT.
Screen dropu :
Obrázek

Re: Drop z Amarante

#2
phiwings99 píše:
02 úno 2020 21:22
Ahoj, během dnešních WB se stal technický problém, kvůli kterému spadl server a vyresetovalo to WB. Já osobně jsem zabíjel Amarante a ubral jsem jí 80% hp a měl na ní topdmg. Jenže po spadnutí serveru, ji Epes spawnul s full hp. To už tam byla nachystaná celá Anocra a my jsme neměli možnost ji nějak získat, protože jsme z toho předešlého fightění u ní neměli už elíky a pod. Top dmg si nově udělal _col_ a ten taky vzal drop. Když jsem se ho zeptal, jestli mi to dá dobrovolně kvůli tomu, že se to buglo, tak mi řekl, že něco testuje a nemá čas a mám to dat na fórum. Chtěl bych, aby mi byl drop z Amarante odevzdán, protože topdmg jsem na ní měl já a ten výpadek serveru to .... Logy kvůli důkazům bych poslal do SZ AT.
Screen dropu :
Obrázek

Úplně jsem čekal že napíšeš.

1) není jisté že by vám padl stejný drop

2) chyby se prostě stávají, je mi líto, bohužel

3) měli jste možnost si top vybojovat, to jste neudělali

Re: Drop z Amarante

#3
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:28
phiwings99 píše:
02 úno 2020 21:22
Ahoj, během dnešních WB se stal technický problém, kvůli kterému spadl server a vyresetovalo to WB. Já osobně jsem zabíjel Amarante a ubral jsem jí 80% hp a měl na ní topdmg. Jenže po spadnutí serveru, ji Epes spawnul s full hp. To už tam byla nachystaná celá Anocra a my jsme neměli možnost ji nějak získat, protože jsme z toho předešlého fightění u ní neměli už elíky a pod. Top dmg si nově udělal _col_ a ten taky vzal drop. Když jsem se ho zeptal, jestli mi to dá dobrovolně kvůli tomu, že se to buglo, tak mi řekl, že něco testuje a nemá čas a mám to dat na fórum. Chtěl bych, aby mi byl drop z Amarante odevzdán, protože topdmg jsem na ní měl já a ten výpadek serveru to .... Logy kvůli důkazům bych poslal do SZ AT.
Screen dropu :
Obrázek

Úplně jsem čekal že napíšeš.

1) není jisté že by vám padl stejný drop

2) chyby se prostě stávají, je mi líto, bohužel

3) měli jste možnost si top vybojovat, to jste neudělali
Tak za 1) Mohl nám padnout i 3x lepší drop popravdě Demonak není kdo ví jaká bomba ale stále jsme na tom vyházeli spoustu healek.
2) Absolutně nechápu jak jsme si to mohli vybojovat jelikož od nás skoro nikdo nebyl na strážce a už od začátku tam byla celá vaše frakce a když jsme se tam dostali amaranthe měla 50% HP což znamená že už od začátku to byl ztracený boj. +Když jsme to už třeba 7 minut zabíjeli a měli skoro minimum healek mezi tím co vy jste přišli z nějakého free Wb a měli skoro vše.
3) To že to sem wings napsal je jedině dobře. Vždy když my něčeho využijeme okamžitě se na to všude stěžuje a píše se o tom.

Podle mě by měl být ten drop vrácen nám a myslím si že každý nezaujatý člověk by s tím souhlasil protože jsme na tom od začátku narozdíl od vás spotrebovali mnohem víc healek a všeho.

Re: Drop z Amarante

#4
Ano, VGV byl vskutku free WB kde jsme určitě nevycházeli téměř všechny healky. Miluju vaše lži, červený particly pod vama litali ze všech stran po celou dobu. To že jste se tam dostali až na 50% hp je váš problém, neměli jste umírat, víc se snažit.

Re: Drop z Amarante

#5
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:40
Ano, VGV byl vskutku free WB kde jsme určitě nevycházeli téměř všechny healky. Miluju vaše lži, červený particly pod vama litali ze všech stran po celou dobu. To že jste se tam dostali až na 50% hp je váš problém, neměli jste umírat, víc se snažit.
Wau pěkná odpověď jediná lež že všeho tu je ta kde píšeš "Mohli jste si to vybojovat". Prosimťe trošku se zamysli nad tou situaci a nemysli pouze na sebe díky :).
Taky nevěřím tomu že jste všichni vycházeli všechny healky na VGV kde od nás bylo tuším asi3 lidi.

Re: Drop z Amarante

#6
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 21:41
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:40
Ano, VGV byl vskutku free WB kde jsme určitě nevycházeli téměř všechny healky. Miluju vaše lži, červený particly pod vama litali ze všech stran po celou dobu. To že jste se tam dostali až na 50% hp je váš problém, neměli jste umírat, víc se snažit.
Wau pěkná odpověď jediná lež že všeho tu je ta kde píšeš "Mohli jste si to vybojovat". Prosimťe trošku se zamysli nad tou situaci a nemysli pouze na sebe díky :).
Taky nevěřím tomu že jste všichni vycházeli všechny healky na VGV kde od nás bylo tuším asi3 lidi.

My na to vyházeli také spoustu healek, ubrali tomu spoustu hp. Máme na drop stejný nárok jako vy.

Re: Drop z Amarante

#7
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:45
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 21:41
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:40
Ano, VGV byl vskutku free WB kde jsme určitě nevycházeli téměř všechny healky. Miluju vaše lži, červený particly pod vama litali ze všech stran po celou dobu. To že jste se tam dostali až na 50% hp je váš problém, neměli jste umírat, víc se snažit.
Wau pěkná odpověď jediná lež že všeho tu je ta kde píšeš "Mohli jste si to vybojovat". Prosimťe trošku se zamysli nad tou situaci a nemysli pouze na sebe díky :).
Taky nevěřím tomu že jste všichni vycházeli všechny healky na VGV kde od nás bylo tuším asi3 lidi.

My na to vyházeli také spoustu healek, ubrali tomu spoustu hp. Máme na drop stejný nárok jako vy.
To opravdu nemáte.... Drop má náležet mě, viz logy, kdy jsem Amarante ubral 40k hp :)

Re: Drop z Amarante

#8
phiwings99 píše:
02 úno 2020 21:51
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:45
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 21:41


Wau pěkná odpověď jediná lež že všeho tu je ta kde píšeš "Mohli jste si to vybojovat". Prosimťe trošku se zamysli nad tou situaci a nemysli pouze na sebe díky :).
Taky nevěřím tomu že jste všichni vycházeli všechny healky na VGV kde od nás bylo tuším asi3 lidi.

My na to vyházeli také spoustu healek, ubrali tomu spoustu hp. Máme na drop stejný nárok jako vy.
To opravdu nemáte.... Drop má náležet mě, viz logy, kdy jsem Amarante ubral 40k hp :)
Pokud má amarante 50k hp a my ji ubrali více než 50%, potom nevím kde je tvých 40k?

Re: Drop z Amarante

#9
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:45
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 21:41
CzechMinerCZ píše:
02 úno 2020 21:40
Ano, VGV byl vskutku free WB kde jsme určitě nevycházeli téměř všechny healky. Miluju vaše lži, červený particly pod vama litali ze všech stran po celou dobu. To že jste se tam dostali až na 50% hp je váš problém, neměli jste umírat, víc se snažit.
Wau pěkná odpověď jediná lež že všeho tu je ta kde píšeš "Mohli jste si to vybojovat". Prosimťe trošku se zamysli nad tou situaci a nemysli pouze na sebe díky :).
Taky nevěřím tomu že jste všichni vycházeli všechny healky na VGV kde od nás bylo tuším asi3 lidi.

My na to vyházeli také spoustu healek, ubrali tomu spoustu hp. Máme na drop stejný nárok jako vy.
Když si to myslíš tak hold je na AT aby to rozsoudil. Z mého podhledu my jsme na tom ztratili mnohem více když si vezmu že amaranthe mohla být už dávno mrtvá a lidi by tam nemuseli chodit z ostatních wb a snažit se o ní místo toho mohli být na jiném wb. Ale hold pokud to i AT bude připadat že na drop máme stejný nárok tak by ten drop neměl mít spíš nikdo.

Re: Drop z Amarante

#10
+ Je zde ještě jedna možnost sice málo pravděpodobná ale stále tu je dát oběma frakcím stejný drop. Teda dát DG to co je na screenu aby žádná frakce nemusela být naštvaná a aspoň by se tím "zaplatili" ty healky co tam vyházeli. Chápu že ten reset nebyla chyba nikoho z At ale bylo by to podle mě dobré gesto a jak sem psal Demonak není žádné bomba drop. A aspoň by se to nijak dále neřešilo.
cron