Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Drop z Amarante

#21
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 22:47
3) Řeší se tu mnohem více zbytečností jako např. Demonak který smazal odlagovač. Taky jde o princip dal sem tu lehké a jednoduché řešení jak si napsal ty nebo já Demonak není nic tak dobrého proč to zbytečné hrotit proto dát stejný drop i DG nebo tedy wingsovi který měl na amaranthe 100% TOPDmg i kdyby tam naběhla celá vaše frakce a wings už se jí ani nedotkl mi nepřijde něco tak hrozného co by mělo ze dne na den zničit ekonomiku. A pokud jste tak zákeřní což neříkám že máte problém aby se nám ten demonak dal taky jde akorát vidět že vám jde o to čistě poškodit nás.
Jdu se vyjádřit, protože tu meleš naprostý nesmysly..

Tak za 1. To že byl Démoňák smazán odlagovačem mi jako zbytečnost nepřijde, když se jedná o legendární item a ten by odlagovač mazat vůbec neměl. Živě si Tě tu umím představit jak Ti odlagovač zítra smaže křídla, přilbu, sekeru, cokoli a budeš tu řvát jak malý negramotný děcko když má jít k zubaři.

Za 2. Pokud se jedná jen o princip, chceme Worldbossovu pečeť z Ignise. Na Ignisovi měl taky největší DMG hráč GonkManSVK, ale pak spadl server a Ignis měl opět plné životy. Také musel být respawnut a nově už měla top dmg jiná frakce.

Re: Drop z Amarante

#22
SpartakusSK2001 píše:
03 úno 2020 00:51
Wing aj rapid sa snažil pretopovať gora :)
Bože já nevím buď si přečti příspěvky před tebou nejlépe nepiš vůbec nic píšeš zde věci které už zmiňovali ostatní lidi.

Re: Drop z Amarante

#23
ArkenThas píše:
03 úno 2020 06:08
CiTrOnIxCz píše:
02 úno 2020 22:47
3) Řeší se tu mnohem více zbytečností jako např. Demonak který smazal odlagovač. Taky jde o princip dal sem tu lehké a jednoduché řešení jak si napsal ty nebo já Demonak není nic tak dobrého proč to zbytečné hrotit proto dát stejný drop i DG nebo tedy wingsovi který měl na amaranthe 100% TOPDmg i kdyby tam naběhla celá vaše frakce a wings už se jí ani nedotkl mi nepřijde něco tak hrozného co by mělo ze dne na den zničit ekonomiku. A pokud jste tak zákeřní což neříkám že máte problém aby se nám ten demonak dal taky jde akorát vidět že vám jde o to čistě poškodit nás.
Jdu se vyjádřit, protože tu meleš naprostý nesmysly..

Tak za 1. To že byl Démoňák smazán odlagovačem mi jako zbytečnost nepřijde, když se jedná o legendární item a ten by odlagovač mazat vůbec neměl. Živě si Tě tu umím představit jak Ti odlagovač zítra smaže křídla, přilbu, sekeru, cokoli a budeš tu řvát jak malý negramotný děcko když má jít k zubaři.

Za 2. Pokud se jedná jen o princip, chceme Worldbossovu pečeť z Ignise. Na Ignisovi měl taky největší DMG hráč GonkManSVK, ale pak spadl server a Ignis měl opět plné životy. Také musel být respawnut a nově už měla top dmg jiná frakce.
Ale vy jste tam aspoň toho ignise měli od začátku takže jste si topku mohli udělat zas. To že Amaranthe tam po spadnutí serveru vůbec nebyla je úplně něco jiného ono ji je dost lehké že začátku na dmgovat. A sem rád že máš tak dobrou představivost xd ale fakt bych neřval jen kvůli demoňáku z tutulaha pro který musíš udělat skoro nic. Já přišel už o tolik věcí chybou serveru a nikdy sem zpět nic nedostal takže stát se mi to ani by mě to nepřekvapilo.

Re: Drop z Amarante

#25
A pokud to tedy správně chápu. To že jsme vám vběhli na amarante není ok, ale to že vy nám na Gora ok je? Myslím, že tady není co řešit. Drop zůstane u mě.

Re: Drop z Amarante

#26
Napalm píše:
02 úno 2020 22:12
Takže jak bych začal .

1) TheRapidos který je s frakcí DarkGods zkusil hodně podobnou věc jako my. Po tom co se server zapl a zrušil se top dmg všem WB naběhl k gorovi když byl šaman skoro mrtvej a pokusil se vyžrat top. Kdyby padla zem z gora a měl by jí tak ho taky bráníte . Tohle wingu nevyvracej protože víš že je to pravda :) .

2) WB se sice celé resetlo jenže ikdyž jste vyplítvaly healky tak my taky. Já k amaranthe doběhl s cca 10 healkama a egem. Přesto jsem u ní dokázal bojovat. Pod váma furt byl červenej particle. A ktomu tohle je skoro to samé jako kdyby se jen resetnul top protože i tak byly stejné šance. Pokud si tomu ubral 10k jak říkáš tak by amaranthe měla 10k a furt Anocra mohla mít taky top nebo snad ne?

3) Tohle je naprostá zbytečnost kterou akorát zatěžujete AT abyste si vybrečely démonák kterej je dle vás nicmoc . Radši neřeště to jaký jste chudáci a neotravujte AT. Už takhle má Epes jistě mnoho práce s připravováním sollo updatu který bude prospěšnější než řešení téhle blbosti.
Lol a ty jsi kdo? :D

Re: Drop z Amarante

#27
Z osobního hlediska to vidím takto: Pokud tedy proběhl reset toho bosse (měl full hp), tak tedy i Anocra musela toho bosse zabíjet od znova, takže nemá ten drop zasloužený ? Rozumím tomu, že nebýt resetu tak by jste to zabili, jenže jak už zde bylo zmíněno "2) chyby se prostě stávají, je mi líto, bohužel" + Anocra za to přeci nemůže, drop si nakonec i vybojovala. Bylo by to o něčem jiném, kdybys jí vzal 80% a nějakou chybou bys nedostal drop, ale takto ty si vzal 80% bossovi ale Anocra 100% (teoreticky, nevim kdo tam všechno byl). Takže upřímně nevím, jak to řešit, nepříjde mi správné vzít drop někomu, kdo to "poctivě" zabil.

Re: Drop z Amarante

#28
Plejmen píše:
03 úno 2020 10:00
Z osobního hlediska to vidím takto: Pokud tedy proběhl reset toho bosse (měl full hp), tak tedy i Anocra musela toho bosse zabíjet od znova, takže nemá ten drop zasloužený ? Rozumím tomu, že nebýt resetu tak by jste to zabili, jenže jak už zde bylo zmíněno "2) chyby se prostě stávají, je mi líto, bohužel" + Anocra za to přeci nemůže, drop si nakonec i vybojovala. Bylo by to o něčem jiném, kdybys jí vzal 80% a nějakou chybou bys nedostal drop, ale takto ty si vzal 80% bossovi ale Anocra 100% (teoreticky, nevim kdo tam všechno byl). Takže upřímně nevím, jak to řešit, nepříjde mi správné vzít drop někomu, kdo to "poctivě" zabil.
Díky za podporu. Na amarante jsme použili spoustu healek, DG byli v značné přesile. Darkgods mělo možnost si ji vybojovat stejně, jako jsme tu možnost měli my.

Re: Drop z Amarante

#29
Plejmen píše:
03 úno 2020 10:00
Z osobního hlediska to vidím takto: Pokud tedy proběhl reset toho bosse (měl full hp), tak tedy i Anocra musela toho bosse zabíjet od znova, takže nemá ten drop zasloužený ? Rozumím tomu, že nebýt resetu tak by jste to zabili, jenže jak už zde bylo zmíněno "2) chyby se prostě stávají, je mi líto, bohužel" + Anocra za to přeci nemůže, drop si nakonec i vybojovala. Bylo by to o něčem jiném, kdybys jí vzal 80% a nějakou chybou bys nedostal drop, ale takto ty si vzal 80% bossovi ale Anocra 100% (teoreticky, nevim kdo tam všechno byl). Takže upřímně nevím, jak to řešit, nepříjde mi správné vzít drop někomu, kdo to "poctivě" zabil.
Pokud jedeš přes procenta, tak DG dalo 80% v první části anocra 0% v druhé části to bylo tak 70% anocra 30% DG, DG použilo healky 2x více a nic z toho nemá..

Re: Drop z Amarante

#30
SpartakusSK2001 píše:
03 úno 2020 10:52
Negjo a DG je banda Bugerov :)
Nevím, jestli si vůbec četl, o čem tento topic je, ale myslím si, že tu nikdo nestojí o tvůj názor na určitou skupinu, zde se řeší něco jiného, tak se prosím drž tématu, děkuji.
cron