Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Vlci Prichazi

#3
Epes píše:
13 úno 2020 17:52
A dáváš to Vlkodlaku Rolanovi v té jeskyni, nebo tomu který stojí před domem ve vlkodlačí vesnici? Co konkrétně máš napsané v /quests?
Epesi aj mne to nejde a skúšal som obi dve varianty v /quest mi to píše niečo jako napil si sa vráť vlkodlakovi ronalovi misku. Lenže ja som vipil celú misku je to problém? Keď mu dávam tú prázdnu misku tak mi píše do chatu že tente predmet nechce táto postava...... nejak tak to tam je. Prosím poraďte mi.

Re: Vlci Prichazi

#4
Hydraulik píše:
19 úno 2020 23:32
Epes píše:
13 úno 2020 17:52
A dáváš to Vlkodlaku Rolanovi v té jeskyni, nebo tomu který stojí před domem ve vlkodlačí vesnici? Co konkrétně máš napsané v /quests?
Epesi aj mne to nejde a skúšal som obi dve varianty v /quest mi to píše niečo jako napil si sa vráť vlkodlakovi ronalovi misku. Lenže ja som vipil celú misku je to problém? Keď mu dávam tú prázdnu misku tak mi píše do chatu že tente predmet nechce táto postava...... nejak tak to tam je. Prosím poraďte mi.
Co si pamatuji z před pár dní, kdy jsem tento quest dělala a úspěšně splnila, tak já jsem tu misku celou nevypila. Tak jestli nebude problém v tom, že jsi ji vypil a v tom případě je to už jiný předmět (pouze miska).

Re: Vlci Prichazi

#5
Zika píše:
20 úno 2020 11:19
Hydraulik píše:
19 úno 2020 23:32
Epes píše:
13 úno 2020 17:52
A dáváš to Vlkodlaku Rolanovi v té jeskyni, nebo tomu který stojí před domem ve vlkodlačí vesnici? Co konkrétně máš napsané v /quests?
Epesi aj mne to nejde a skúšal som obi dve varianty v /quest mi to píše niečo jako napil si sa vráť vlkodlakovi ronalovi misku. Lenže ja som vipil celú misku je to problém? Keď mu dávam tú prázdnu misku tak mi píše do chatu že tente predmet nechce táto postava...... nejak tak to tam je. Prosím poraďte mi.
Co si pamatuji z před pár dní, kdy jsem tento quest dělala a úspěšně splnila, tak já jsem tu misku celou nevypila. Tak jestli nebude problém v tom, že jsi ji vypil a v tom případě je to už jiný předmět (pouze miska).
V tomto prípade by mal epes spraviť nejaké opatrenia.

Re: Vlci Prichazi

#6
Problém skutečně je, že jsi misku vypil (správně by to jít nemělo, ale občas to bohužel šlo). Quest byl reworknut. A prosím tě kontaktuj mě ve hře abych ti quest mohl resetovat.
cron