Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

týdenní odměna rybárna

#1
Zdravím, měl jsem dostat týdenní výhru v rybárně a proběhlo vyhodnocení :
[17:25:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [EPMMO] Gratulujeme rybari <none>, ktery se stal rybarem tydne s poctem <none> vyher!
Děkuji za vyřešení

Re: týdenní odměna rybárna

#4
Dnes jsem měl vyhrát rybáře týdne a stalo se to samé, dokonce je vyhlášení posunuto (nejspíše kvůli posunu času) o hodinu.
[18:25:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [EPMMO] Gratulujeme rybari <none>, ktery se stal rybarem tydne s poctem <none> vyher!

Re: týdenní odměna rybárna

#5
Peta57 prosím prozraď mi jaké byly okolnosti. Bylo více výherců a systém vybíral ze dvou kandidátů, nebo šlo o jednoznačného vítěze? Dnes se něco podobného stalo též ?

Re: týdenní odměna rybárna

#6
Minulý týden i tento to vítězství bylo jednoznačné, vždy měl vyhrát pouze jeden hráč s nejvíce body. Problém je možná v tom, že vyhodnocení rybáře týdne je přesně v 17:25, kdy ještě běží naplno nedělní výlov, který končí v 17:26. Podle mě by to chtělo posunout ten čas, aby vyhodnoceni bylo až po nedělní rybarně a ne při ní.

Re: týdenní odměna rybárna

#8
Takže jsme zkusili posunout čas těchto špatně detekovaných eventů. Snad vše poběží správně. Odměnu nešlo vyzvednout, nebo byla pouze chyba v textu ?
cron