Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizelý Pradávný prut

#1
Dnes 23.3 v cca 21:20 jsem zjistil že mi chybí Pradávný prut celou dobu jsem ho měl v inventáři a nejsem si vědom že bych ho dával do truhly a vyhodit jsem ho díky ochraně inventáře taky nemohl a prut mi nemohl ani rupnout ,protože jsem jsem sním dnes nerybařil, ale i tak jsem prohledal celou resky a nikde není k nalezení.

Re: Zmizelý Pradávný prut

#2
matho05 píše:
23 bře 2020 21:57
Dnes 23.3 v cca 21:20 jsem zjistil že mi chybí Pradávný prut celou dobu jsem ho měl v inventáři a nejsem si vědom že bych ho dával do truhly a vyhodit jsem ho díky ochraně inventáře taky nemohl a prut mi nemohl ani rupnout ,protože jsem jsem sním dnes nerybařil, ale i tak jsem prohledal celou resky a nikde není k nalezení.
Nemá k tobě někdo heslo?

Re: Zmizelý Pradávný prut

#3
Napadá že, jakým způsobem jsi s ním manipuloval? A kde by teoreticky mohl zmizet ? Nenašli jsme cizí přístupy, ani že by ti někdo prut sebral.

Re: Zmizelý Pradávný prut

#4
Pokoslav píše:
24 bře 2020 00:43
matho05 píše:
23 bře 2020 21:57
Dnes 23.3 v cca 21:20 jsem zjistil že mi chybí Pradávný prut celou dobu jsem ho měl v inventáři a nejsem si vědom že bych ho dával do truhly a vyhodit jsem ho díky ochraně inventáře taky nemohl a prut mi nemohl ani rupnout ,protože jsem jsem sním dnes nerybařil, ale i tak jsem prohledal celou resky a nikde není k nalezení.
Nemá k tobě někdo heslo?
Ne nikdo moje heslo nezná.

Re: Zmizelý Pradávný prut

#5
Epes píše:
24 bře 2020 16:30
Napadá že, jakým způsobem jsi s ním manipuloval? A kde by teoreticky mohl zmizet ? Nenašli jsme cizí přístupy, ani že by ti někdo prut sebral.
Normálně jsem ho měl v inventáři a byl jsem na resce.
cron