Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém s questem ,,Brána Mrtvých,,

#1
Nervicek

Zdravím dnes jsem šel plnit přístupový quest do dungeonu mrtvých tzv. ,,Brána Mrtvých,,
Vše šlo v pohodě do té doby než jsem měl za úkol najít ve studni Alorana a zastavit ho když jsem tam vešel napsalo mi to
,,Poraz Alorana člena kultu smrti,, vyvolal jsem ho kliknutím na lebku Hanyla ovšem po jeho poražení se nic nestalo tak jsem to zkusil ještě jednou ovšem situace se opakovala.Následně jsem zjistil od hráčů že tam má být NPC se kterým si mám promluvit než ho porazím,no jenže toto NPC tam nestojí tudíž to píšu sem.

Děkuji za pomoc
S pozdravem Nerv
cron