Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Rupnutí věcí díky lagu

#1
Zdravím,
Ve dne 11.4 se mi podařilo rupnout věci pomocí lagu
Popis: Brzy od rána jsem si koupil talisman na 60minut tak jsem šel farmit do prusmyku, jako každý jsem si vzal válečníky a šel s nima před bránu v prusmyku. Asi po druhé vlně mi ustalo málo dura, ale než mi to nenapíše nekoukám se na to. tak jsem si šel vzít další vlnu došel jsem zapl jsem si /v b a najednou se to seklo, potom se to odseklo, nešlo jim utíct nic, navíc mě hitovali ke zdi, a k tomu mi dávali hity rychlostí 10 hitu za jednoho válečníka. a než jsem si všiml že mi něco rupe, nestihl jsem si dát rkčko.
logy zde
[00:31:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Otevrel jsi hrob
[00:31:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] NEPRITEL KRVACI
[00:31:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Prilba vudce vrahu +3 hrozi zniceni!
[00:31:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Chimerska zbroj II hrozi zniceni!
[00:31:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] Mrtvy valecnik: chrrrrr
[00:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Mrtvy valecnik: 622/850.0
[00:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tva specialni helma byla znicena!
[00:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tve specialni boty byly zniceny!
[00:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pouzij /back, aby ses vratil na misto sve smrti.
[00:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] You didn't lose any power due to the world you died in.

Re: Rupnutí věcí díky lagu

#2
Ahoj, možná bych se k tomu mohl vyjádřit i já (majitel těchto věcí) z toho co mi Fanda říkal to upozornění napsalo do chatu jenom jednou, místo toho aby to napsalo 70x tak jak by mělo. Nadále lagy jsou sice minimální ale stávalo se to i mi když jsem hrál, mob se sekne a potom dá 10-30 hitů za 1s přibližně.

Re: Rupnutí věcí díky lagu

#5
Pokoslav píše:
12 dub 2020 22:32
Hodilo by se nějaké video nebo nějaký lepší důkaz...
Že by třeba natáčel 24/7, jak hraje, nebo se vrátil v čase, ne?
Na tohle ti stačí log, ve kterým se to dá dohledat. Pokud jsi předtím farmil v pohodě celou dobu a najednou ti po jedny zprávě rupne armor, tak je logicky něco špatně. A takový lagy se mi taky občas stávaly, akorát já jsem vždycky po dobu celýho lagu klikal na RKčla, aby se mi armor nezničil (sice mě to stálo tak 15RK ale nvm)

Re: Rupnutí věcí díky lagu

#7
phiwings99 píše:
13 dub 2020 11:57
Proto by mohl poslat logy z delšího úseku než je 10s, protože takto to může být jednoduše ořezané a nic neříkající..
Stejně tak by ty logy mohl upravit. AT to beztak musí zkontrolovat, kdyby to někdo náhodou chtěl řešit, takže nějaký základní logy, aby bylo jasno kde se to stalo, podle mě stačí.
Jinak co bys v tom logu ještě chtěl? Logy ve kterých je *nepřítel krvácí* nebo tak něco? xd Když mu to nepsalo nic o zničení, tak už tam nic zajímavého asi stejně nebude.

Re: Rupnutí věcí díky lagu

#8
Bohužel nám systém ukazuje, že jsi byl upozorňován na riziko rupnutí zbroje již od 00:31:01 až do 00:31:12, kdy se během této doby upozornění muselo objevit nejméně 9x. V tomto případě to vypadá, že jsi skutečně nechával riziko rupnutí do poslední chvíle. V tomto případě ti nemůžeme nijak pomoci. Je mi líto.