Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Neznáme účty

#1
Dobrý den Zajímá mně proč mám na Epesuj jak se přihlašuji 3 neznámé účty vůbec je neznám šlo by to nějak vyřešit abych mohl mít 2 učty protože si chci zaregistrovat 2 účet a nemůžu, prosím poradíte mi ? neznáme účty: Kunis, desca, space. A hlavní účet Prcak12


Dokládám screenshot : [img] file:///C:/Users/Jakub/Pictures/Saved%20Pictures/2020-05-07_14.11.01.png[/img]

Re: Neznáme účty

#2
Je možné, že mají tyto účty stejnou IP adresu jako ty, stává se tak když máte se sousedy stejnou síť nebo síť od stejného poskytovatele (zvlášť v Česku), není to nijak závažný problém.

Re: Neznáme účty

#3
TheDarkLord173 píše:
07 kvě 2020 15:06
Je možné, že mají tyto účty stejnou IP adresu jako ty, stává se tak když máte se sousedy stejnou síť nebo síť od stejného poskytovatele (zvlášť v Česku), není to nijak závažný problém.
já bych chtěl ještě 1 učet a to mi nejde kvůli těmto účtům, nešly by nějak vymazat? Díky

Re: Neznáme účty

#5
Prcak12 píše:
07 kvě 2020 15:20
ale já bych potřeboval prosím ten 1 účet a tam ty neznám nešly by nějak vymazat ? Díky
Mazat se nebudou, spíše ti ten účet udělají nebo povolí další na ip.