Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Zmizeni nicitelky

#21
Polokojo píše:
04 čer 2020 23:48
Nejsem si jistý, jestli můžeme za "technický problém" označit despawnutí legendy poté, co ji dobrovolně vyhodíme a asi minutu nezvedáme. Na druhou stranu, sekeru bych navrátil. Majitele sekery stála hodně času a majitel nebyl ten, který s tou sekerou dělal věci hodné dětí na základní škole.
+1

Re: Zmizeni nicitelky

#22
Polokojo píše:
04 čer 2020 23:48
Nejsem si jistý, jestli můžeme za "technický problém" označit despawnutí legendy poté, co ji dobrovolně vyhodíme a asi minutu nezvedáme. Na druhou stranu, sekeru bych navrátil. Majitele sekery stála hodně času a majitel nebyl ten, který s tou sekerou dělal věci hodné dětí na základní škole.
Ano, uznávám, že to nebylo moudré, ale na to abys pochopil vztahy mezi námi geji bys musel žít v trochu jiným vesmíru. Určitě jsem ale neměl v plánu mu tu sekeru zničit a vůbec mě nenapadlo, že prostě jen tak zmizí, ačkoliv poslední dobou ty výbuchy kvůli přespawnování ochranky apod. jsou více než divné. Rozhodně mu sekera zabrala hodně času a byl bych moc rád, kdyby mu byla navrácena, i když o ni přišel "touto cestou".

Re: Zmizeni nicitelky

#23
Podle mě by neměl být problém sekeru navrátit pokud se najde nějaký důkaz ať už v logách nebo kdokoliv jinde že zmizela tímto způsobem. Neříkám že lžeš ale už v mnoho případech kde se to nedalo nějak normálně dohledat lidi bohužel žádnou náhradu či navrácení neviděli. Co si pamatuji byl zde např. případ kdy reverrse doplatil na svojí blbost tím že dal tuším silverii do /outpost (teď si nejsem jistý pokud to byl on) nebo když tam dal někdo křídla a taky nic neviděli a mohli si za to sami.

Re: Zmizeni nicitelky

#24
Polokojo píše:
04 čer 2020 23:48
Nejsem si jistý, jestli můžeme za "technický problém" označit despawnutí legendy poté, co ji dobrovolně vyhodíme a asi minutu nezvedáme. Na druhou stranu, sekeru bych navrátil. Majitele sekery stála hodně času a majitel nebyl ten, který s tou sekerou dělal věci hodné dětí na základní škole.
Já mám zabanovaných mojich 13 demonaku a taky mě stály hodně času, vrátíš mi je prosím?

Re: Zmizeni nicitelky

#27
CiTrOnIxCz píše:
05 čer 2020 00:59
Podle mě by neměl být problém sekeru navrátit pokud se najde nějaký důkaz ať už v logách nebo kdokoliv jinde že zmizela tímto způsobem. Neříkám že lžeš ale už v mnoho případech kde se to nedalo nějak normálně dohledat lidi bohužel žádnou náhradu či navrácení neviděli. Co si pamatuji byl zde např. případ kdy reverrse doplatil na svojí blbost tím že dal tuším silverii do /outpost (teď si nejsem jistý pokud to byl on) nebo když tam dal někdo křídla a taky nic neviděli a mohli si za to sami.
Tak teoreticky se da zjistit, že jsem tam tu sekeru vyhodil a nikde tam nenajdeš log o tom, že by ji někdo sebral. Což znamená, že by mohla jedině "záhadně" zmizet nebo by tam měla ležet až doteď, vzhledem k tomu, že ji odlagovač nemaže.

Re: Zmizeni nicitelky

#28
TheDarkLord173 píše:
05 čer 2020 09:05
Polokojo píše:
04 čer 2020 23:48
Nejsem si jistý, jestli můžeme za "technický problém" označit despawnutí legendy poté, co ji dobrovolně vyhodíme a asi minutu nezvedáme. Na druhou stranu, sekeru bych navrátil. Majitele sekery stála hodně času a majitel nebyl ten, který s tou sekerou dělal věci hodné dětí na základní škole.
Já mám zabanovaných mojich 13 demonaku a taky mě stály hodně času, vrátíš mi je prosím?
Takové rozhodnutí není v mých silách. Jen jsem vyjádřil svůj názor.

Re: Zmizeni nicitelky

#30
Napalm píše:
08 čer 2020 22:12
Jak psal Jack dá se dohledat kdy byla sekera vyhozena a jestli jí někdo sebral či ne. Pro navrácení.
Otázka je, zda bychom to měli dohledávat :roll:
cron