Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Zmizeni nicitelky

#41
BlackoutMan píše:
12 čer 2020 21:56
Jack_Ounes píše:
12 čer 2020 09:21
BlackoutMan píše:
11 čer 2020 19:43
... itemy, ručíte si za ně samy a to i v případě vašich dohod. To, že si dáte dohodu neznamená, že to máte automaticky u AT pojištěné !! Jednou až to nebudeme řešit, zaplakáte... " Takže se prosím řádně zamyslete a začněte samy zodpovídat za vaše rozhodnutí, z vlastní zkušenosti vím, že na mnohých ...

no není snad co dodat at ti to nahradí ten kdo si to pujčil
Dokud se nenaučíš číst a budeš jen tupě odepisovat, aniž by sis přečetl dané vlákno, jež jdeš obohatit svým geniálním příspěvkem, nedělej to prosím. Všem se dělá zle.

Tenhle příspěvek v podstatě vůbec není o tom, jestli někdo někomu něco půjčil, tady jde o to, že ta Ničitelka zmizela i kdybych si ji hodil na resce sám a zmizela takovým způsobem, kterým by zmizet neměla.

Kdybys měl stále zájem se zde vyjádřit, přeci si, prosím, vše co tu již bylo napsáno a hlavně ten úplně první příspěvek od mojí osoby.
no myslím že s přemýšlením budeš mít asi problém ty, každé malé dítě by pochopilo co tím myslím není důležité pro mě jak (protože za to by se každý normálně myslící člověk jen styděl) ale proč protože nepujčit to něčemu jako jsi ty, tak to má stále v bedně a nikoho tím nezatěžuješ
Ach jo Blacku... Pochop prosím že tu řešíme to že jde o bug serveru. Ano Jack se zachoval hloupě ale nejspíš nevěděl že se tohle mohlo stát protože je to bug který v klasickém mc neexistuje.

Re: Zmizeni nicitelky

#42
BlackoutMan píše:
12 čer 2020 21:56
Jack_Ounes píše:
12 čer 2020 09:21
BlackoutMan píše:
11 čer 2020 19:43
... itemy, ručíte si za ně samy a to i v případě vašich dohod. To, že si dáte dohodu neznamená, že to máte automaticky u AT pojištěné !! Jednou až to nebudeme řešit, zaplakáte... " Takže se prosím řádně zamyslete a začněte samy zodpovídat za vaše rozhodnutí, z vlastní zkušenosti vím, že na mnohých ...

no není snad co dodat at ti to nahradí ten kdo si to pujčil
Dokud se nenaučíš číst a budeš jen tupě odepisovat, aniž by sis přečetl dané vlákno, jež jdeš obohatit svým geniálním příspěvkem, nedělej to prosím. Všem se dělá zle.

Tenhle příspěvek v podstatě vůbec není o tom, jestli někdo někomu něco půjčil, tady jde o to, že ta Ničitelka zmizela i kdybych si ji hodil na resce sám a zmizela takovým způsobem, kterým by zmizet neměla.

Kdybys měl stále zájem se zde vyjádřit, přeci si, prosím, vše co tu již bylo napsáno a hlavně ten úplně první příspěvek od mojí osoby.
no myslím že s přemýšlením budeš mít asi problém ty, každé malé dítě by pochopilo co tím myslím není důležité pro mě jak (protože za to by se každý normálně myslící člověk jen styděl) ale proč protože nepujčit to něčemu jako jsi ty, tak to má stále v bedně a nikoho tím nezatěžuješ
Hráči tu míchají jabka s hruškama. Ty přijdeš a začneš prodávat grapefruit, ostružiny a angrešt.
Jack je idiot, to ví každej. Udělal hloupost, to ví taky každej. Jenže tady se bavíme o tom, že ta sekera vůbec zmizet neměla.

Re: Zmizeni nicitelky

#43
Upřímně si nemyslím, že je správný aby top-tier item v hodnotě několika mega měl vůbec možnost zmizet, protože pochybuji, že jich hráči na zem vyhodí tolik aby došlo ke kolapsu serveru. Někoho muselo napadnout, že se tohle stane a bude z toho zdlouhavý proces, kdy admin team bude muset řešit tento problém.
Myslím, že by se item měl vrátit a tato skutečnost ošetřena do budoucna.

Re: Zmizeni nicitelky

#44
BlackoutMan píše:
12 čer 2020 21:56
no myslím že s přemýšlením budeš mít asi problém ty, každé malé dítě by pochopilo co tím myslím není důležité pro mě jak (protože za to by se každý normálně myslící člověk jen styděl) ale proč protože nepujčit to něčemu jako jsi ty, tak to má stále v bedně a nikoho tím nezatěžuješ
Každé malé dítě, kromě tebe. Ty očividně nechápeš, o čem celé toto téma je. Je úplně jedno jestli to půjčil mě, nebo komukoliv jinému. Jde o to, že to je serverová chyba, která se nemá stávat a která by se měla vyřešit a opravit. Problémy se mají řešit a ne kecat dětinské řeči a zakopávat to pod koberec - jak to děláš ty.

Re: Zmizeni nicitelky

#45
Jack_Ounes píše:
13 čer 2020 16:10
BlackoutMan píše:
12 čer 2020 21:56
no myslím že s přemýšlením budeš mít asi problém ty, každé malé dítě by pochopilo co tím myslím není důležité pro mě jak (protože za to by se každý normálně myslící člověk jen styděl) ale proč protože nepujčit to něčemu jako jsi ty, tak to má stále v bedně a nikoho tím nezatěžuješ
Každé malé dítě, kromě tebe. Ty očividně nechápeš, o čem celé toto téma je. Je úplně jedno jestli to půjčil mě, nebo komukoliv jinému. Jde o to, že to je serverová chyba, která se nemá stávat a která by se měla vyřešit a opravit. Problémy se mají řešit a ne kecat dětinské řeči a zakopávat to pod koberec - jak to děláš ty.
Já myslím, že toto téma je jen a jen o tobě, proto bych ho uzavřel, nic neřešil, protože na 99,99% se na serweru nenajde stejnej tupec, co by něco takového udělal, tedy hledat nějakou chybu kvůli "něčemu" takovému je ztráta času.

Re: Zmizeni nicitelky

#46
BlackoutMan píše:
14 čer 2020 07:49
Jack_Ounes píše:
13 čer 2020 16:10
BlackoutMan píše:
12 čer 2020 21:56
no myslím že s přemýšlením budeš mít asi problém ty, každé malé dítě by pochopilo co tím myslím není důležité pro mě jak (protože za to by se každý normálně myslící člověk jen styděl) ale proč protože nepujčit to něčemu jako jsi ty, tak to má stále v bedně a nikoho tím nezatěžuješ
Každé malé dítě, kromě tebe. Ty očividně nechápeš, o čem celé toto téma je. Je úplně jedno jestli to půjčil mě, nebo komukoliv jinému. Jde o to, že to je serverová chyba, která se nemá stávat a která by se měla vyřešit a opravit. Problémy se mají řešit a ne kecat dětinské řeči a zakopávat to pod koberec - jak to děláš ty.
Já myslím, že toto téma je jen a jen o tobě, proto bych ho uzavřel, nic neřešil, protože na 99,99% se na serweru nenajde stejnej tupec, co by něco takového udělal, tedy hledat nějakou chybu kvůli "něčemu" takovému je ztráta času.
Wtf, jdi si radši kupovat pumpik seeds a říkat svůj názor někomu, koho bude zajímat. :shock:
Je to chyba serveru, ale to ty prostě nechápeš, jelikož tvé znalosti končí u ceny výkupu hlasovacích orbů.

Re: Zmizeni nicitelky

#47
Hádání se jak děti na písečku si nechte na jindy, prosím.
Bylo by fajn, kdyby se vyjadřovalo už jen AT, a lidi kterých se to týká.

Díky.

Re: Zmizeni nicitelky

#48
BlackoutMan píše:
14 čer 2020 07:49
Já myslím, že toto téma je jen a jen o tobě, proto bych ho uzavřel, nic neřešil, protože na 99,99% se na serweru nenajde stejnej tupec, co by něco takového udělal, tedy hledat nějakou chybu kvůli "něčemu" takovému je ztráta času.
Dobře, tak teda ještě jednou a potřetí.
Myslíš si to špatně, toto téma není o mně, je o tom, že server z důvodu nějaké chyby maže item na zemi, který mazat vůbec nemá. Jediné co maže itemy je odlagovač a vanilla despawn itemů, jak psal Nian, což nebyl tento případ. Žádná chyba se hledat nemusí, protože tu už jsme našli. Teď by bylo dobré najít ještě řešení a co ji způsobuje. A na 99.99% se na serweru nenajde stejnej tupec jako ty, kterej by neustále tvrdil nějakou blbost, aniž by si něco zjistil, přesvědčil se, či se jen zkusil podívat na to, co mu píši ostatní.

Re: Zmizeni nicitelky

#50
Normálně bychom takovou věc neřešili, ovšem v této situaci byl despawn time (životnost všech itemů) z 5 minut před několika týdny zkrácen na 50 sekund v rámci optimalize. Bohužel jsme o této věci neinformovali hráče. Ikdyž byla poměrně blbost házet takto drahý item na zem a trolit, důvodem proč zmizela byla právě tato změna. K dnešnímu dni zvyšujeme despawn time na 3 minuty (jde o životnost předmětu na zemi). To je podle mě dostatečný čas, na to aby se něco podobného neopakovalo, případně v budoucnu už takovou věc nebudeme moci kladně vyřídit. Věříme, že nikdo další už podobný problém mít nebude, neboť o této věci informujeme nyní zde na foru i na webu.
cron