Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Zmizeni nicitelky

#11
CzechMinerCZ píše:
04 čer 2020 11:33
Jack_Ounes píše:
? xd

Bohužel takhle mizí všechny itemy, pochybuju že se vrátí.
Items despawn after 6000 game ticks (5 minutes).. nemyslim si, ze by to tam lezelo 5 minut a nebyl odlagovac - ten navic nemaze legendy.

Re: Zmizeni nicitelky

#12
TheDarkness píše:
04 čer 2020 12:53
CzechMinerCZ píše:
04 čer 2020 11:33
Jack_Ounes píše:
? xd

Bohužel takhle mizí všechny itemy, pochybuju že se vrátí.
Items despawn after 6000 game ticks (5 minutes).. nemyslim si, ze by to tam lezelo 5 minut a nebyl odlagovac - ten navic nemaze legendy.
Nevím no. Každopádně po tý minutě to maže na epesu vše.

Re: Zmizeni nicitelky

#13
Je to proste čisto vaša blbosť . nechápem prečo hadzete itemy na zem a keď zmiznú čakáte že vám ich vrátia...je to čisto len vaša vina za ktorú si môže Jack a NesTrix sám.
Jack ju nemal čo dávať na zem a čakať že bude všetko v pohode a NesTrix keby že ju nikomu nedáva tak by ju mal :D
A je ubohe ako NesTrix hneď vyberáš outdated veci aby len tebe spravili to čo chceš akože príde mi to trápne :D
Za svoju blbosť si môžeš sám nikto iný, a podľa mňa by ti vrátiť nič nemali kedže to nieje chyba serveru ale teba :P

PS: Nabudúce keď sa niečo také stane nemusíš hneď nadávať celému serveru dík :)

Re: Zmizeni nicitelky

#14
phiwings99 píše:
04 čer 2020 12:44
TheDarkness píše:
04 čer 2020 12:43
phiwings99 píše:
04 čer 2020 12:18

Asi tak... Nemáš vyhazovat nějaký předmět na zem a pak čekat, že ti ho vrátí, když se despawne jako všechny itemy.. Toto je only tvoje blbost a nic víc..
Nejak takhle zmizla i tvoje hierka ne? 😶
Já jsem ale nebyl schopný to sebrat..
Tady jde vidět že píšeš věci jen podle toho jak se ti to hodí, kdyby se to stalo tobě napsal by jsi to stejný, tak zapoj mozek, popřemýšlej trošku a pak něco piš dík. :geek:

Re: Zmizeni nicitelky

#15
Proč mi přijde že se tady hádá spíše jedna frakce s druhou, místo toho aby se řešilo že to nemá brát po 1 minutě a že to vůbec zmizelo?

Re: Zmizeni nicitelky

#16
TheDarkLord173 píše:
04 čer 2020 15:29
Proč mi přijde že se tady hádá spíše jedna frakce s druhou, místo toho aby se řešilo že to nemá brát po 1 minutě a že to vůbec zmizelo?

Protože Epes fórum?

Re: Zmizeni nicitelky

#18
Shiftz píše:
04 čer 2020 13:11
Je to proste čisto vaša blbosť . nechápem prečo hadzete itemy na zem a keď zmiznú čakáte že vám ich vrátia...je to čisto len vaša vina za ktorú si môže Jack a NesTrix sám.
Jack ju nemal čo dávať na zem a čakať že bude všetko v pohode a NesTrix keby že ju nikomu nedáva tak by ju mal :D
A je ubohe ako NesTrix hneď vyberáš outdated veci aby len tebe spravili to čo chceš akože príde mi to trápne :D
Za svoju blbosť si môžeš sám nikto iný, a podľa mňa by ti vrátiť nič nemali kedže to nieje chyba serveru ale teba :P

PS: Nabudúce keď sa niečo také stane nemusíš hneď nadávať celému serveru dík :)
Môžeš tu prestať písať pič... Len kvôli tomu že máš problém s WCH, ďakujem.

Re: Zmizeni nicitelky

#19
Shiftz píše:
04 čer 2020 13:11
Je to proste čisto vaša blbosť . nechápem prečo hadzete itemy na zem a keď zmiznú čakáte že vám ich vrátia...je to čisto len vaša vina za ktorú si môže Jack a NesTrix sám.
Jack ju nemal čo dávať na zem a čakať že bude všetko v pohode a NesTrix keby že ju nikomu nedáva tak by ju mal :D
A je ubohe ako NesTrix hneď vyberáš outdated veci aby len tebe spravili to čo chceš akože príde mi to trápne :D
Za svoju blbosť si môžeš sám nikto iný, a podľa mňa by ti vrátiť nič nemali kedže to nieje chyba serveru ale teba :P

PS: Nabudúce keď sa niečo také stane nemusíš hneď nadávať celému serveru dík :)
Co jsem si tak všiml, jsi namyšlenej, vypatlanej a zaujatej kretén. Co do toho netahat frakční spory?

Re: Zmizeni nicitelky

#20
Nejsem si jistý, jestli můžeme za "technický problém" označit despawnutí legendy poté, co ji dobrovolně vyhodíme a asi minutu nezvedáme. Na druhou stranu, sekeru bych navrátil. Majitele sekery stála hodně času a majitel nebyl ten, který s tou sekerou dělal věci hodné dětí na základní škole.
cron