Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Štika z questu legendárního prutu II.

#1
Ahoj, dnes jsem spustil quest hledání legendárního prutu II. Mám za úkol chytit 5 štik. Po asi 100 nahození se mi podařilo štiku chytit, hodilo mi to normálně na obrazovku takový inventář, kde jsem si měl tu rybu vyzvednout, nicméně nějakým nedopatřením se mi podařilo ten inventář zavřít dřív, než jsem si tu rybu vzal do inventáře. V chatu mi to napsalo, že jsem chytil štiku 1/5, ale když jsem se obrátil na Helpera, zda vadí, že ji nemám v inventáři, tak mi poradil jít zde na fórum. Zasílám screen chatu, kde jsem chytil tu štiku.

https://ctrlv.cz/LGGx
cron