Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta itemu

#1
Zdravím. Dnes kolem jedné ráno jsem přendaval do truhly 17x prach zlovlk z dungeonu orců. Poté mi bohužel minecraft hodil error a po přihlášení v tuhle nic nebylo. Ani jeden na žádném místě. Je to již podruhé co se mi něco takhle ztratilo. Poprvé to byl Seidonův trojzubec a to jsem ignoroval. Po komunikaci s helperem omg14 a adminem EPES mám napsat zde na fórum. Nikoho jiného v Res nemám na truhly nikdo povolení taktéž nemá. Tudíž bůh ví kam se to podělo prohlédl jsem vše

Re: Ztráta itemu

#2
Skuller píše:
18 črc 2020 13:25
Zdravím. Dnes kolem jedné ráno jsem přendaval do truhly 17x prach zlovlk z dungeonu orců. Poté mi bohužel minecraft hodil error a po přihlášení v tuhle nic nebylo. Ani jeden na žádném místě. Je to již podruhé co se mi něco takhle ztratilo. Poprvé to byl Seidonův trojzubec a to jsem ignoroval. Po komunikaci s helperem omg14 a adminem EPES mám napsat zde na fórum. Nikoho jiného v Res nemám na truhly nikdo povolení taktéž nemá. Tudíž bůh ví kam se to podělo prohlédl jsem vše
Nemáš to třeba v /inv uloziste ??

Re: Ztráta itemu

#3
Martin11177
Zmizla mi část srdce pro kněžnu. Byl jsem sám. 12 hodiny polední
Včera jsem odcházel s tím že mam 1. část srdce, dnes jsem získal zbyle 2 a když jsem všechny chtěl odevzdat tak mi chyběla ta, kterou jsem získal včera.
Včera jsem ji ještě měl

Re: Ztráta itemu

#4
Prověřil jsem čas v 1 ráno a našel jsem, že jsi 18. 7. v 1:06 odhodil tyto prachy (16x) na zem, kdy je sebral Joash_YT a výměnou jsi za to nejspíš dostal seidonův trojzubec.

Re: Ztráta itemu

#5
Arwy píše:
20 črc 2020 13:21
Martin11177
Zmizla mi část srdce pro kněžnu. Byl jsem sám. 12 hodiny polední
Včera jsem odcházel s tím že mam 1. část srdce, dnes jsem získal zbyle 2 a když jsem všechny chtěl odevzdat tak mi chyběla ta, kterou jsem získal včera.
Včera jsem ji ještě měl
ideální je napsat si svůj vlastní příspěvek, protože takto můžeme lehce přehlédnout tvou zprávu. Část Tomaxisova srdce ti byla přidána do inventáře.

Re: Ztráta itemu

#6
Mám 2x Seidonův trojzubec. Dostal jsem je darem teď si nevzpomenu od koho + peněžní částku. A je nemožné aby je Josh sebral jelikož jsem byl u sebe doma a pochybuji že by semnou byl :/.. Je pravda že jsem mu pak nějaký házel ale bylo za účelem prodeje a těch 17 jsem nikde nenašel.. :/ ale asi hold už zůstanou ztracené
cron