Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztracená Lovkyně

#1
Zdravím, dneska jsem byl s jedním kámošem (Austrian_mapping) v dungeonu pirátů. Austrian se začal potápět v dungeonu pod vodu a najednou mu z inventáře zmizela lovkyně lebek. (prý měl inv on) Poté jsme se vydali lovkyni hledat pod vodu kde mu údajně spadla. Nemohli jsme ji najít a tak jsem si zašel pro potiony abych jí našel. Poté jsem s potionama ve vodě uviděl nápis Lovkyně Lebek. Rychle jsem se k tomu vydal ale když jsem byl cca 10 blocků od Lovkyně tak prostě zmizla a to nebyl ani odlagovač. následně jsem mu dal novou Lovkyni která mi nedávno padla ze SoloWb ale prodělat jen tak cca 80K je opravdu hrozné. Nemám nějaké důkazy o tom že by ji měl ,protože si nefotím věci co má v invu. Každopádně několik hráčů by mohlo potvrdit že lovkyni měl.

Děkuji za přečtení a doufám že se to vyřeší
Matykralik

Re: Ztracená Lovkyně

#2
Matykralik píše:
19 črc 2020 14:57
Zdravím, dneska jsem byl s jedním kámošem (Austrian_mapping) v dungeonu pirátů. Austrian se začal potápět v dungeonu pod vodu a najednou mu z inventáře zmizela lovkyně lebek. (prý měl inv on) Poté jsme se vydali lovkyni hledat pod vodu kde mu údajně spadla. Nemohli jsme ji najít a tak jsem si zašel pro potiony abych jí našel. Poté jsem s potionama ve vodě uviděl nápis Lovkyně Lebek. Rychle jsem se k tomu vydal ale když jsem byl cca 10 blocků od Lovkyně tak prostě zmizla a to nebyl ani odlagovač. následně jsem mu dal novou Lovkyni která mi nedávno padla ze SoloWb ale prodělat jen tak cca 80K je opravdu hrozné. Nemám nějaké důkazy o tom že by ji měl ,protože si nefotím věci co má v invu. Každopádně několik hráčů by mohlo potvrdit že lovkyni měl.

Děkuji za přečtení a doufám že se to vyřeší
Matykralik
Vskutku hrozné.
Bohužel, jen tak mu z invu asi nevypadla.
cron